Yelp Mekan ve İşletme Kaydı Servisi | Haritalara Kayıt Servisi

Yelp Mekan ve İşletme Kaydı

Yerel işletmelerin en iyi keşfedilme yolu Yelp mekan kaydı

Yelp, kullanıcılar aracılığı ile yapılan yorum ve değerlendirmeler üzerinden yine kullanıcılara önerilerde bulunan Dünya çapında bir mekan/işletme platformudur. Kullancıları Yelp'i şehirlerinde bulunan en lezzetli hamburgerden en ünlü kardiyologa kadar her şeyi bulmak için kullanabilirler. Yelp işletme ekleme işleminin ardında sıradan mekanların ötesine geçersiniz.

Yelp Harita Kaydı

Sektörünüz veya hizmet alanınız her ne olursa olsun, Yelp rehbere kayıt ile birlikte, gerek Yelp mobil uygulamalarında gerekse Yelp internet sitesi üzerinden görünebilir değerlendirilebilir olursunuz. Yelp haritalara mekan ekleme işlemi ile milyonlarca kullanıcısı olan bu platform üzerinde, sizin ile ilgili aramalarda bulunan kullanıcılara listenelenir, adres, konum ve iletişim bilgilerinizi onlarla paylaşırsınız.

 • Haydar Şahin
  Oldukça yoğun işyerlerinin bulunduğu Ankara, Kızılay'da faaliyet göstermekteyiz. Önceden her ne kadar öğrencilerimize tarif etsekte farklı yerlere gidebiliyorlardı. Haritalara kayıt olmamızın ardından bu sorunumuz ortadan kalktı. Ayrıca arama motorlarında da üst sıralarda çıkmaya başladık. Teşekkürler hks.
  Haydar Şahin
  Eskuda Akademi
 • Nevin Akova
  İşini bu derece iyi yapan arkadaşlarla çalışmak oldukça güzel. İşletmem Google, Yandex, Apple ve diğer servislerde hızla yerini aldı. Buralardan müşteriler ulaşmaya başladılar bile, emekleriniz için çok teşekkürler.
  Nevin Akova
  Nevy Craft Store