Yelp haritalara mekan ekleme sonrasında, bulunmuş olduğunuz sektörde, rakiplerinize nazaran size önemli bir avantaj sağlar. Günümüz de insanlar bir şey yapacaklarında veya yapacak bişey bulamadıklarında tavsiye almak adına sosyal ağlarda ki Yelp, Foursquare, Facebook gibi sitelere başvururlar. Buradan gidecekleri mekanlar ile ilgili yorum, şikayet, derecelendirme ve tavsiyeleri dikkate alırlar.

Aynı zamanda bu servisler lokasyon bazlı haritalar ile çalıştığından dolayı, kullanıcılar bulundukları konumdan bir arama gerçekleştirdiğinde, Örneğin; kahve, börek, nargile, pastane, pub, kumpir, kuru temizleme, perdeci, döşemeci, kombi servisi ve benzeri bir çok sektörün veya hizmetin listeleneceği gibi… Bulundukları lokasyonun çevresinde Yelp haritalara kayıt olmuş veya işaretlenmiş işletmeler öncelikli olarak listelenir. Sonrasında insanlar bu ağlar üzerindeki daha önce bu mekanlar da bulunmuş kullanıcıların yorum ve görüşlerini inceleyerek tercihlerini gerçekleştirirler.

Yelp haritalara mekanınızı eklemeniz, her gün çevrenizde bulunup sizin sattığınız ürün veya verdiğiniz hizmetle ilgili ihtiyaçları olan ve sizi arayan potansiyel müşterileriniz tarafından farkedilmenizi sağlar.

Yelp Haritalara Mekan EklemeKonuyu daha detaylı bir örnekle açıklamamız gerekirse; Hastane ziyaretine gidecek olan Aysun Hanım, gün içerisin de diğer yapacağı işleride aksatmaması için, ziyaretine çok fazla zaman ayıramaz. Ziyarete giderken güzel bir çiçek yaptırmak isteyen Aysun Hanım, nerede çiçekçi olduğunu bilmediği için ve bununla ilgili zaman kaybetmemesi gerektiğini düşünerek Yelp üzerinden “Çiçekçi” aramasını gerçekleştirir. (Sizde bu aramayı canlı olarak kendi bilgisayarınızda gözlemlemek için tıklayınız.)Çevresinde kendi bulunduğu lokasyona en yakın Yelp haritalara kayıt olmuş çiçekçiler listelenir. Bulunduğu lokasyona en yakın çiçekçiye uğrayarak alışverişini yapan Aysun Hanım, zaman problemi yaşamadan ziyaretini gerçekleştirir.

Bu ve buna benzer sektörlerde hizmet veriyor ve Aysun Hanım gibi gün içerisinde bir çok ihtiyacı olan potansiyel müşterileriniz tarafından aranıyor olabilirsiniz. Peki siz onlar için görünebilir durumdamısınız? Yelp haritalara mekan ekleme işleminizi gerçekleştirerek bulunur olur ve kazanırsınız.

Yelp haritalara kayıt yaptırarak, bununla birlikte diğer kayıt hizmetlerimizden faydalanmak için hemen kayıt formunu doldurabilir, bize iletişim formumuzdan ulaşabilir veya 0 (850) 302 7687 no’lu telefonumuzdan mesai saatleri dahilinde bizden destek alabilirsiniz.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?