Apple, iPhone, iPad Haritalara Kayıt | Haritalara Kayıt Servisi

Apple Haritalara Kayıt

Apple Haritalara Yer Kaydetme

Apple haritalara kayıt olmanız durumunda, Apple haritalar uygulaması aracılığı ile yapılan arama sonuçlarında listelenir ve sıralamalar da yükselirsiniz. Mevcutta kullanmış olduğumuz mobil cihazlar ve bilgisayarlar, konum hizmetinin aktif olması durumunda bizim tam olarak nerede bulunduğumuzu tespit eder. Böylelikle arama motorları veya harita servisleri üzerinden ihtiyaçlarımıza yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz aramalarda ihtiyaçlarımıza özel sonuçlar üretir. Apple haritalarına kayıt olmanızla beraber iPhone, iPad ve diğer iOS tabanlı cihazlarda bulunan haritalar uygulaması üzerinden bir arama gerçekleştirildiğinde, bu hizmet devreye girerek mahallenizde, semtinizde yani kısacası çevrenizde bulunan kullanıcılara sizin işletmenizi öncelikli olarak gösterir.

Apple Haritaların Diğer Haritalardan Farkı

Temel anlamda mobil işletim sistemlerini Android ve iOS olarak tanımlayabiliriz. Pek tabi iOS işletim sistemli mobil cihazlarda Google Haritalar, Yandex Navigasyon uygulamaları kullanılabilse de Apple kendi harita alt yapısını kendi “Haritalar” uygulaması için geliştirmekte ve güncellemektedir. Apple haritalarına firma kaydı ile iş yeriniz arama sonuçlarında en doğru şekilde görüntülenerek, müşterilerinizin adresinize kolayca ulaşacakları rotalar planlanır.

 • Haydar Şahin
  Oldukça yoğun işyerlerinin bulunduğu Ankara, Kızılay'da faaliyet göstermekteyiz. Önceden her ne kadar öğrencilerimize tarif etsekte farklı yerlere gidebiliyorlardı. Haritalara kayıt olmamızın ardından bu sorunumuz ortadan kalktı. Ayrıca arama motorlarında da üst sıralarda çıkmaya başladık. Teşekkürler hks.
  Haydar Şahin
  Eskuda Akademi
 • Nevin Akova
  İşini bu derece iyi yapan arkadaşlarla çalışmak oldukça güzel. İşletmem Google, Yandex, Apple ve diğer servislerde hızla yerini aldı. Buralardan müşteriler ulaşmaya başladılar bile, emekleriniz için çok teşekkürler.
  Nevin Akova
  Nevy Craft Store