Teknoloji’nin hayatımızı direk olarak etkilediği günümüzde, insanlar artık yapacakları iş öncesi bir ön inceleme veya değerlendirme yapabilmek adına, bilgisayarları üzerinden veya akıllı cep telefonları aracılığı ile ilgili sayfalardan araştırma yapmaktalar. Günümüzde insanlar bir yere gitmeden önce, gidecekleri yer ile ilgili yorumları, değerlendirmeleri okuma veya inceleme alışkanlığını fazlası ile edindiler.

Bu konuda ki önemli örneklerden biri, insanlar seyahata çıkmadan önce gidecekleri veya gitmeyi planladıkları otel ile ilgili temizlik ve konforu hakkında bilgi edinmek isteyebiliyor. Yelp rehbere kayıt olmanız durumunda sizinde mekanınız / işletmeniz ile ilgili bilgileri kullanıcılarınız bu sosyal ağ üzerinde paylaşabilir ve diğer araştırmacı insanlara yol gösterici olabilirler.

Türkiye’de ve Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan böyle bir sosyal ağı düşündüğümüzde, Yelp haritalara kayıt olarak müşterilerimizin vereceği olumlu not ve yorumlarla farkedilmemek mümkün değil.

Yelp Rehbere KayıtAyrıca Yelp’in lokasyon bazlı harita hizmeti sayesinde, mekanımızı / işletmemizi Yelp haritalara eklememiz ile birlikte, çevremizde bulunan kullanıcılara öncelikli olarak listelenir ve avantajlı oluruz. Örnek vermemiz gerekirse; Yelp kullanıcısı olan iki arkadaş öğle yemeğin de güzel bir balık yemek isterler. Çevrelerinde bulunan en yakın balık yiyebilecekleri mekanları araştırmak için arama alanına sadece “Balık” yazmaları yeterlidir. (Dilerseniz sizde bu aramayı canlı olarak gözlemlemek için tıklayabilirsiniz.) Karşılarına çıkan sonuçlarda Yelp haritalara kayıtlı balık yiyebilecekleri mekanlar listelenir. Bu mekanlara ait yorumları ve notlara bakan arkadaşlar öğle yemeklerin de güzel bir tercih yaparak karınlarını keyif ile doyururlar.

Bu iki arkadaşın aramış olduğu balık restoranı, köfteci, pideci, kebapçı veya otel, terzi, kuru temizlemeci vb. hizmetleri sizin firmanız verebiliyor olabilir. Çevrenizde ki potansiyel müşterileriniz gün içerisinde binlerce buna benzer arama gerçekleştiriyor ve sizi arıyor olabilirler. Peki siz onlar için ne kadar görünürsünüz? Potansiyel müşterileriniz tarafından farkedilir olmak ve onları gerçek birer müşteriye dönüştürmek için kayıt olun.

Yelp rehbere kayıt yaptırarak, bununla birlikte diğer kayıt hizmetlerimizden faydalanmak için hemen kayıt formunu doldurabilir, bize iletişim formumuzdan ulaşabilir veya 0 (850) 302 7687 no’lu telefonumuzdan mesai saatleri dahilinde bizden destek alabilirsiniz.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?