Facebook Haritalara Kayıt Servisi | Haritalara Kayıt Servisi

Facebook Haritalara Kayıt

Facebook Haritalara Yerel İşletme Ekleme

Facebook harita nedir? Facebook'a ait bir harita servisi olmamakla beraber, kullanıcılar bulundukları yeri paylaştığında, harita üzerinde işaretlenirler. Facebook harita kaydı ile, Yer bildirim (Check-In) veya paylaşımlarda bulunulan lokasyonun da dahil edilmesi durumunda listelenirsiniz. Facebook yer bildirimi kaydı ile işletmenizin adı doğru kaydedildiğinden ve listelendiğinden dolayı, işletmeniz farklı farklı yerlerde değil, tek bir yerde görüntülenir.

Facebookta Firma Kaydı

Facebook haritalar servisi Bing Arama Motorunun, Bing Haritalar altyapısı ile çalışmaktadır. Dolayısı ile Facebook'ta haritaya yer ekleme ile birlikte Bing Haritalarda da yer alır ve yine gerek genel, gerekse lokasyon bazlı servislerde arandığınız zaman haritalı olarak ön planda listelenirsiniz.

 • Haydar Şahin
  Oldukça yoğun işyerlerinin bulunduğu Ankara, Kızılay'da faaliyet göstermekteyiz. Önceden her ne kadar öğrencilerimize tarif etsekte farklı yerlere gidebiliyorlardı. Haritalara kayıt olmamızın ardından bu sorunumuz ortadan kalktı. Ayrıca arama motorlarında da üst sıralarda çıkmaya başladık. Teşekkürler hks.
  Haydar Şahin
  Eskuda Akademi
 • Nevin Akova
  İşini bu derece iyi yapan arkadaşlarla çalışmak oldukça güzel. İşletmem Google, Yandex, Apple ve diğer servislerde hızla yerini aldı. Buralardan müşteriler ulaşmaya başladılar bile, emekleriniz için çok teşekkürler.
  Nevin Akova
  Nevy Craft Store