Facebook haritaya yer ekleme ile, Facebook gibi tüm dünya da en çok kullanılan ve artık hayatımızın bir parçasıymışcasına yaşamımızda yer edinen Dünya’nın en büyük sosyal ağlarından birinde müşterileriniz veya takipçileriniz ile etkileşim halinde olabilirsiniz.

Facebook haritalara kayıt olmanız, satmış olduğunuz ürünler veya vermiş olduğunuz hizmetle ilişkili olarak isminizin daha fazla duyulmasına veya görülmesine neden olabilir.

Facebook Haritaya Yer Nasıl Eklenir? Avantajları Nelerdir?

Facebook haritalara kayıt işlemini firmamız aracılığı ile yapabildiğiniz gibi, kendiniz bir sayfa olarak konumunuzu bildirebilir, yada bu durum ile hiç ilgilenmeyerek müşterilerinizin veya mekanınız da bulunanların yer bildiriminde bulunmalarını bekleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Haritalara Kayıt Servisi ile bu işlemi gerçekleştirdiğinizde sadece Facebook değil, hizmetlerimiz kapsamında olan tüm haritalara kaydınız tek merkezden ve en doğru şekilde gerçekleştirilir. Kendiniz sayfa oluşturduğunuzda adres ve diğer bilgilerinizi ekleyerek sayfanızı yönetebilir veya müşterilerinize bırakarak mekanınızda yer bildirimi yapmalarını bekleyebilirsiniz.

Yukarıda bahsedilen üç yöntem her nekadar birbiri ile aynı görünse de aslında aynı değildir. Bu işlemi müşterilerinize bıraktığınızda, harita üzerinde farklı isimlerle yer alabilirsiniz. Bu konuya örnek vermemiz gerekirse, bir cafe’niz olsun ve adıda “Mekan Cafe” olsun. Müşterileriniz yer bildirimi yapmak istediklerinde onlara “Mekan Cafe” olarak sonuçlar da listelenmezseniz, müşterileriniz mekanınızı “Mekan Kahve, Mekan Coffee, Mekan Kafe” gibi kendi tanımladıkları farklı isimlerle yer bildiriminde bulunabilirler. Sonrasında ise yer bildiriminde bulunmak isteyenlerin tamamına bu isimler görünerecektir. Bu durumda ise mekanınız farklı isimler altında farklı mekanlarmış gibi gözlemlenebilir.

Facebook haritalara kayıt yaptırarak, bununla birlikte diğer kayıt hizmetlerimizden faydalanmak için hemen kayıt formunu doldurabilir, bize iletişim formumuzdan ulaşabilir veya 0 (850) 302 7687 no’lu telefonumuzdan mesai saatleri dahilinde bizden destek alabilirsiniz.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?