Foursquare Harita Kaydı Servisi | Haritalara Kayıt Servisi

Foursquare Harita Kaydı

Foursquare Mekan Kaydı

Foursquare bundan kısa bir süre önce, yer bildirimi yapılan ve bir nevi aynı mekanda bulunan arkadaşları buluşturmayı planlayan bir mantığın üzerine kuruluydu. Temel olarak Check-In yapılan yerler mekan olarak kabul ediliyordu. Çalışma prensibini değiştiren Foursquare artık bir mekan öneri platformu olarak çalışmakta ve Foursquare mekan kaydı ile birlikte yer bildirimi aramalarında görüntülenirsiniz.

Foursquare Adres Ekleme

Foursquare lokasyon bazlı bir yer bildirimi sosyal ağıdır. Foursquare kullanıcılarının beğenilerini tercihlerini öğrenir ve ona göre yönlendirmeler yapan bir platformdur. Foursquare firma kaydı ile, müşterileriniz sizin mekanınızda Check-In (Yer Bildirimi) yapabilir, sizin mekanınızdayken sizinle alakalı yorum yapabilir ve mekanınızı kendi listelerine önerebilirler.

 • Haydar Şahin
  Oldukça yoğun işyerlerinin bulunduğu Ankara, Kızılay'da faaliyet göstermekteyiz. Önceden her ne kadar öğrencilerimize tarif etsekte farklı yerlere gidebiliyorlardı. Haritalara kayıt olmamızın ardından bu sorunumuz ortadan kalktı. Ayrıca arama motorlarında da üst sıralarda çıkmaya başladık. Teşekkürler hks.
  Haydar Şahin
  Eskuda Akademi
 • Nevin Akova
  İşini bu derece iyi yapan arkadaşlarla çalışmak oldukça güzel. İşletmem Google, Yandex, Apple ve diğer servislerde hızla yerini aldı. Buralardan müşteriler ulaşmaya başladılar bile, emekleriniz için çok teşekkürler.
  Nevin Akova
  Nevy Craft Store