Foursquare adres ekleme konusu öncesinde, Foursquare, mekan öneri ve yorum odaklı bir sosyal ağ olmakla birlikte, insanların aldıkları hizmeti değerlendirdiği ve bunu çevreleri ile paylaşarak başklarının da faydalanmasını sağlayan Dünya’nın en büyük sosyal ağlarından biridir.

Kullanıcılar, gittikleri mekanları, aldıkları hizmeti gezdikleri yerleri buradan paylaşarak hem çevrelerine referans olurlar, hemde Foursquare’in diğer kullanıcılarına olumlu veya olumsuz yön gösterici olabilirler.

Foursquare haritalara kayıt olmanız, sizin doğru yerde işaretlenmenizi sağlayarak, müşterilerinize bulunduğunuz noktada listelenmenizi sağlar. Foursquare adres eklesenizde eklemesenizde, bir kullanıcı sizin mekanınızda yer bildiriminde bulunduğunda, o lokasyonun size ait olduğunu bildirmiş olur. Mekanınız diğer kullanıcıların aramaların da listelenir ve yer bildiriminde bulunulabilir hale gelir. Foursquare haritalara kayıt olmakla birlikte, tüm bu işlemleri kontrol altında tutarak, bilinçli ve kurumsal bir şekilde bu sosyal ağda yer alırsınız. Müşterilerinizin olası mağduriyet ve taleplerini gözlemleyebilir, hizmet veya ürün kalitesinin geliştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Foursquare adres ekleme işleminin faydası ile ilgili örnek vermemiz gerekirse; Bir oteliniz olduğunu varsayalım ve otelinizin foursquare haritada kayıtlı olduğunu varsayalım. Ziyaretçiniz otelinizde konakladıktan sonra, otelinizin fotoğrafı ile foursqaure de, “Hizmet kalitesi çok iyi ve odalar gerçekten çok temizdi. Tüm çalışanların güler yüzleri otele girdiğimden çıktığım ana kadar dikkatimden kaçmadı.” Şeklinde bir yorumda bulunduğunda. Bunun o kullanıcının çevresinde ve diğer Foursquare kullanıcılarının üzerinde yaratacağı etkiyi düşünebiliyormusunuz. İşletmenizi / mekanınızı Foursquare kayıt ederek tüm bu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Foursquare haritalara kayıt yaptırarak, bununla birlikte diğer kayıt hizmetlerimizden faydalanmak için hemen kayıt formunu doldurabilir, bize iletişim formumuzdan ulaşabilir veya 0 (850) 302 7687 no’lu telefonumuzdan mesai saatleri dahilinde bizden destek alabilirsiniz.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?