Navigasyon kaydı ve artıları

Mekanınıza / İşletmenize navigasyon kaydı yaptırmanız ile birlikte, navigasyon cihazlarında mekan veya işletme olarak yer alır ve arama sonuçlarında listelenirsiniz.

Bilindiği üzere, özellikle büyük şehirler de ulaşım ihtiyacınızı kendi aracınız ile görüyorsanız, nasıl gideceğinizi bilmediğiniz bir yeri bulmakta oldukça zorlanırsınız. Bu bağlamda navigasyon cihazları oldukça pratik ve sizi zamandan tasarruf ettirecek araçlara dönüşebilirler.

Navigasyon cihazlarına kayıt ile müşterilerinizin veya ziyaretçilerinizin artık adresinize ihtiyacı kalmaz direk olarak sizi navigasyon haritalarına kayıt olduğunuz işletme / mekan adınızla aradıklarında onlara görünürsünüz.

Normal şartlar da müşterilerinize mekanınıza / işletmenize gelmeleri için cadde, sokak, apartman no gibi kriterler lazımdır. Navigasyon cihazına bu bilgiler sırası ile girildiğinde (her zaman olmasa da bazı apartman numaralarında problem yaşanabilmektedir.) belirlenen konuma kullanıcıyı yolculuk esnasında yönlendirmeler yaparak ulaşmasını sağlar. Navigasyon cihazlarına kayıt olmanız ile birlikte cadde, sokak ve benzeri girişleri yapmaksızın navigasyon cihazı üzerinden mekan / işletmenizin ismini aratması ile listelenirsiniz.

Konuyu örneklendirmemiz gerekirse; Hasan Bey, evinde ki mobilya ihtiyacı için internet üzerinden iletişime geçtiği mobilyacısı ile yüzyüze görüşüp detayları konuşmak için yanına gitmek ister, hem mağazanın bulunduğu semti, hemde mağaza’nın yerini bilmeyen Hasan Bey navigasyon cihazına “Akman Mobilya” yazdığında direk olarak listenen konumu işaretler ve mobilyacısını eli ile koymuş gibi bulur.

Navigasyon kaydı yaptırarak, bununla birlikte diğer kayıt hizmetlerimizden faydalanmak için hemen kayıt formunu doldurabilir, bize iletişim formumuzdan ulaşabilir veya 0 (850) 302 7687 no’lu telefonumuzdan mesai saatleri dahilinde bizden destek alabilirsiniz.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?