Navigasyon Cihazlarına Kayıt

Neden Tomtom Haritalara Kayıt Olmalısınız?

Bilindiği üzere navigasyon cihazı denildiğinde Türkiye de ve Dünya genelinde ilk akla gelen ve en eski markalardan biri olan, sektör lideri Tomtom dur. Gerek güncel navigasyon datası, gerekse teknolojik navigasyon cihazları ile sektördeki liderliğini de uzun bir süre elinden bırakmayacak görünüyor. Haritalara kayıt hizmeti ile işletmeniz en doğru biçimde Tomtom navigasyon cihazlarına kayıt edilerek. Bu cihazı kullanan müşterileriniz tarafından kolayca bulunabilirsiniz.

Navigasyon Haritasına Kayıt Olma

Özellikle büyük şehirleri düşündüğümüzde ulaşım ve adresler oldukça ulaşılması güç hale gelebilmektedir. Navigasyon kayıt işlemi ile alacağınız bu hizmet ile birlikte artık müşterileriniz veya ziyaretçileriniz size ulaşmak için adres yazmak zorunda kalmayacaklar. Arama kısmına navigasyon haritasına kayıt için kullanılan marka veya firma isminiz girildiğinde listelenirsiniz.

Hangi Navigasyon Cihazlarına Kayıt Olacaksınız

Türkiye pazarında %70 lik pay'a sahip olan Tomtom navigasyon cihazları ve Here harita servisinin altyapı sağladığı navigasyon cihazlarına kayıt olursunuz. İşletmeniz veya mekanınız navigasyon cihazlarında kayıt olmuş olduğunu kategori'nin altında yer alır. Here harita servisinin alt yapı sağladığı markalardan bazıları şu şekildedir; Audi, BMW, Daimler, DJI, Esri, Intel, Mobileye, NVIDIA, Oracle, Pioneer.

 • Haydar Şahin
  Oldukça yoğun işyerlerinin bulunduğu Ankara, Kızılay'da faaliyet göstermekteyiz. Önceden her ne kadar öğrencilerimize tarif etsekte farklı yerlere gidebiliyorlardı. Haritalara kayıt olmamızın ardından bu sorunumuz ortadan kalktı. Ayrıca arama motorlarında da üst sıralarda çıkmaya başladık. Teşekkürler hks.
  Haydar Şahin
  Eskuda Akademi
 • Nevin Akova
  İşini bu derece iyi yapan arkadaşlarla çalışmak oldukça güzel. İşletmem Google, Yandex, Apple ve diğer servislerde hızla yerini aldı. Buralardan müşteriler ulaşmaya başladılar bile, emekleriniz için çok teşekkürler.
  Nevin Akova
  Nevy Craft Store