Navigasyon haritalarına kayıt olmanızın ardından, navigasyon cihazları üzerinde daha kolay bulunabilir ve mekanınıza / işletmenize ziyaretçilerinizin daha hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Navigasyon cihazları özellikle büyük şehirlerde ve şehirlerarası ticari seyahatlerde bulunanların yoğun şekilde kullandığı cihazlardır. Bu sebeple hem seyahat edenler açısından hem de mekan sahipleri açısından oldukça pratik ve zamandan tasarruf ettirici nitelikte.

Hangi navigasyon cihazlarına kayıt olacağım?

Hizmetlerimiz arasında yer alan navigasyon haritalarına kayıt ile Türkiye’de neredeyse kullanılan tüm navigasyon cihazlarına kayıt olursunuz. Bu navigasyon servisleri; Garmin, Next, Navitech, Piranha, Goldmaster, AselsanNet, Atlanta, Remco, Flyaudio, Necvox, Xetec, Harward, Kamosonic, Cyclon, Royaltek, Telefunken, GpsTurk, Mobesenavi şeklindedir. Belirtilen navigasyon firmaları hem kendi adlarına hemde başka firmalar adına navigasyon servisi verdiğini düşündüğümüzde neredeyse piyasada bulunan tüm navigasyon cihazlarında firmanız görüntülenir.

Bireysel olarak navigasyon haritalarına kayıt olamayacağınız gibi, navigasyon servisi firmaları kendileri veya dış kaynaklardan beslenerek önemli gördükleri AVM’ler, benzin istasyonları, kurum binaları gibi yerleri kendi sistemlerine eklemektedir. Bu şekilde düşünüldüğünde sadece adresiniz doğrultusun da arandığınız da kullanıcılar aslında sizin mekanınıza veya işletmenize değil aslında adresinize gelirler. (Navigasyon cihazları; cadde, sokak, mahalle, apartman no gibi kriterler üzerinden filtreleme yapmaktadır.) Navigasyon servislerine kayıt olmanız ile birlikte ziyaretçileriniz direk olarak nokta atışı yaparmış gibi sizin mekanınız veya işletmenize gelecektir.

Navigasyon haritalarına kayıt yaptırarak, bununla birlikte diğer kayıt hizmetlerimizden faydalanmak için hemen kayıt formunu doldurabilir, bize iletişim formumuzdan ulaşabilir veya 0 (850) 302 7687 no’lu telefonumuzdan mesai saatleri dahilinde bizden destek alabilirsiniz.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?