Microsoft Bing Haritalara Kayıt

Bing Haritalara Kayıt Avantajları

Bing haritalara işletme eklemenizile birlikte gerek Windows tabanlı akıllı telefonlar, gerekse bilgisayar üzerinden yapılan arama sonuçlarında, bulunduğunuz konum ve lokasyona göre öncelikli listelenirsiniz. Böylelikle yakın çevrenizdeki sizi arayan kullanıcılara ulaşarak sizin ile etkileşime geçmelerini sağlarsınız. Arama motorlarının günden güne daha da özelleştirildiğini düşünürsek, şirketinizin Bing Haritalar üzerinde yer alması aynı zamanda satış potansiyelinizin artması anlamınada gelebilir.

Bing Haritalar ve Dünya Devi Microsoft

Microsoft ilk bilgisayar ile tanışmamızdan itibaren hayatımızda ve neredeyse bilgisayar ile eşdeğer anlamlara gelmekte. Microsoft arama motoru teknolojisi konusunda da en eskilerden biri olma hakkına sahip, teknolojinin gelişmesi ve rakiplerin ortaya çıkması ile hernekadar geride kalmış gibi görünse de, Microsoft arama motoru teknolojisini tamamen Bing üzerine yönlendirdi. Bing haritalara kayıt ile işletmeniz kolay bulunabilir ve sürekli gelişmeye devam eden yapısı ile Bing avantajlarından faydalanabilirsiniz.

 • ASB
  Hızlı çözüme gidiliyor, hızlı çözüm geliştiriliyor. 1 saatte yayında olabiliyorsunuz
  ASB
 • Simge Yıldız
  Oldukça ilgili, problemlerinizi önemseyen ve verdiğiniz ücreti sonuna kadar hak eden bir firma. Tavsiye ederim.
  Simge Yıldız
 • Hakan Zorlu
  Tüm sorunlarımızı çözdüler. İnanılmaz kısa sürede hizmet veriyorlar ve çözüm odaklılar.
  Hakan Zorlu
 • Sinan Esen
  Birkaç aydır uğraştığım ama bir türlü çözemediğim sorunumu yaklaşık dört beş günde çözdüler çok teşekkürler...
  Sinan Esen
 • Huseyn Rustamov
  Kesinlikle tavsiye ederim. Çok bilgi sahibi bir ekiptir. Tekrar çok teşekkür ediyorum:)
  Huseyn Rustamov
 • Crespo Burger Argentina
  Aldığımı hizmetten çok memnunum tüm işletmelerimin için kendileri ile irtibata geçiyorum, ne zaman arasam destek oluyorlar iyi ki varsınız.
  Crespo Burger Argentina
 • Mert Güldaş
  Çok ilgililer ve kaliteli hizmetleri var.Tavsiye ederim.
  Mert Güldaş
 • İsa Küpeli
  1 gün içeridinde konum işimiz çözüldü emeğinize ve desteğinize sağlık.
  İsa Küpeli
 • Melike Kegan
  Çok ilgili bir servisleri var, firma olarak çok memnunuz. İşletmemizi açtığımızdan beri anlaşmamız var, uzun yıllar da devam edeceğini umuyorum.
  Melike Kegan
 • Haydar Şahin
  Oldukça yoğun işyerlerinin bulunduğu Ankara, Kızılay'da faaliyet göstermekteyiz. Önceden her ne kadar öğrencilerimize tarif etsekte farklı yerlere gidebiliyorlardı. Haritalara kayıt olmamızın ardından bu sorunumuz ortadan kalktı. Ayrıca arama motorlarında da üst sıralarda çıkmaya başladık. Teşekkürler hks.
  Haydar Şahin
  Eskuda Akademi
 • Nevin Akova
  İşini bu derece iyi yapan arkadaşlarla çalışmak oldukça güzel. İşletmem Google, Yandex, Apple ve diğer servislerde hızla yerini aldı. Buralardan müşteriler ulaşmaya başladılar bile, emekleriniz için çok teşekkürler.
  Nevin Akova
  Nevy Craft Store

Hemen 199TL'den başlayan avantajlı fiyatlarımızla kayıt olun!

1, 3 veya 5 Yıl olarak size özel hazırlanmış haritalara kayıt paketlerimizden birini seçin. Dünya'nın önde gelen harita servisleri ve arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?