Google haritalar yer eklemeGoogle maps yer ekleme işlemi sayesinde işletmenize ait bilgileri kolay bir biçimde Google My Business alanında yayınlayabilirsiniz. Böylelikle sizi arayan kişiler Google haritalarda işletmenizi kolaylıkla bulabilirken aynı zamanda iş yerinizin açılış – kapanış saatleri ile ilgili bilgi alabilir, kolay bir biçimde arama gerçekleştirebilir veya adres tarifi alarak kolaylıkla işletmenize ulaşabilirler.

Google maps yer ekleme işleminde bilgi girişinin tarafımızca gerçekleştirilmesinden sonra doğrulama işlemi gerçekleştirilir. Bu doğrulama işlemi ile birlikte iş yeriniz Google haritalarda “Sahiplenilmiş İşletme” statüsünde yer alır. Böylelikle Google haritalar üzerinde girişi yapılan bilgilerin stabil kalması sağlanmaktadır. Hesap yönetimimiz doğrultusunda, kullanıcılar tarafından gelen geri bildirimler, panellerimizden takip edilerek gerekli düzenlemeler ve kontroller sağlanır.

Haritalara Kayıt Servisi olarak haritalara kayıt işlemlerini gerçekleştirdiğimiz müşterilerimizin fotoğraf ekleme, çıkarma gibi işlemleri kendileri yönetmeleri için yöneticilik tanımlaması gerçekleştiriyoruz. Böylelikle yönetilebilir alt yapıya sahip servislerde müşterilerimizde kendi geliştirmelerini yapabilmekteler.

Sizde hemen işletmenizi Google maps yer ekleme ile internete taşıyın ve potansiyel müşterilerinize ulaşın.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?