Dünyanın en büyük arama motorlarından biri olan Yandex, pazarda ki rekabet şansını arttırmak adına rakiplerinden farklı hizmetler sunarak sürekli ön plana çıkmayı hedefliyor.

Yandex arama motoru, yandex haritalar gibi birçok popüler hizmetin yanına navigasyon servisini de kullanıcılarına hizmet olarak sunan Yandex, sektöründe bu alanı hizmet verenler arasında şimdilik tek görünmekte.

Yandex haritalara kayıt ile Yandex navigasyona ve konum servislerine de firmanızı veya mekanınızı eklenmiş olursunuz. Böylelikle gerek akıllı cep telefonlarına yönelik Yandex Navigasyon uygulaması aracılığı ile firmanıza ulaşmak isteyenler sizi kolaylıkla bulabilirler, gerekse internet üzerinden sizi veya sizin verdiğiniz hizmetler ile ilgili arama yapanlara arama sonuçlarında listelenirsiniz.

Yandex Navigasyona KayıtGünümüzde, özellikle büyük şehirler de daha önce gidilmemiş adresleri bulmak ve bu durumlarda ki vakit kaybı kaçınılmaz. Yandex navigasyon cihazlarına kayıt işlemi ile edinilebilecek bir avantajı örneklendirmemiz gerekirse, Hasan Bey firmasında ki yemek ihtiyaçlarını karşılaması için bir catering firması ile anlaşmayı düşünür. İnternet’te bulunduğu ildeki catering firmaları ile ilgili araştırma yapmak için Yandex arama motoruna “catering firmaları” (Siz de bu aramayı bilgisayarınızdan hemen canlı olarak gerçekleştirerek çevrenizde ki haritalara ve navigasyon cihazlarına kayıtlı catering firmalarını görebilmek için tıklayınız.) yazar. Haritalara kayıtlı catering firmaları hem arama sonuçlarında hemde sağ tarafta haritaların üzerinde konumları ile birlikte belirler. Kendisine en yakın catering firmaları ile ilgili araştırma yapan Hasan Bey, aklına yatan firmalardan birini cep telefonunda ki Yandex Navigasyon uygulamasını kullanarak kolayca ulaşıp ziyaret eder. Hasan Bey, böylelikle firmasının catering ihtiyacını hızlı bi şekilde çözümlemiştir.

Hasan Bey’in aramış olduğu catering firması, güvenlik firması, alarm sistemleri firması, araç takip sistemleri, araç kiralama veya buna benzer hizmetlerden birini sizin firmanız veriyor olabilir ve belkide potansiyel müşterileriniz sizi aramakta. Yandex harita ve navigasyon cihazlarına kayıt olmak size önemli avantajlar sağlar.

Yandex navigasyon ve harita kaydı yaptırarak, bununla birlikte diğer kayıt hizmetlerimizden faydalanmak için hemen kayıt formunu doldurabilir, bize iletişim formumuzdan ulaşabilir veya 0 (850) 302 7687 no’lu telefonumuzdan mesai saatleri dahilinde bizden destek alabilirsiniz.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?