Yandex kayıt işlemi ile son dönemde oldukça popüler olan Yandex haritalarda yer alırsınız. Yandex haritaların ön plana çıkmasındaki sebep Yandex Navigasyon uygulamasının iPhone, iPad gibi iOS tabanlı ve Android işletim sistemli mobil cihazlarda ücretsiz olarak sunulması ile gerçekleşti. Yandex kayıt işleminizin ardından Yandex Navigasyon uygulamasında da bulunabilir olursunuz. Böylelikle işletmenizi ziyaret etmek isteyen kişiler navigasyon uygulamasında  firma isminizi yazdığında, konumunuz sonuç olarak çıkar ve tıklanması ile işletmenize yol tarifi oluşturarak müşterilerinizi size ulaştırır.

Yandex Map Kayıt

Yandex kayıt işlemi ile Yandex üzerinde oluşturulacak olan profilinizde iş yerinize ait adres, telefon, web sitesi bilgileriniz bulunur. Bu bilgiler ile de sizin işletmenizi arayan kişiler iletişim bilgilerinize ulaşabilirler.

Yandex kayıt ile birlikte ulaşılabilir olun

Haritalara Kayıt Servisi müşterilerinin pek çoğu, müşterilerinden aldıkları geri bildirimler üzerinden, özellikle Yandex kayıt için bize ulaşmaktalar. Yandex’in bu hizmetinden haberdar olmayan pek çok iş yeri sahibi, müşterilerinin onlara Yandex haritalarda bulunmadıklarını belirtmelerinin ardından bize ulaşarak kayıt işlemlerini gerçekleştirdiler.

Diğer harita servislerinin dışında Yandex uygulaması daha çok navigasyon cihazlarından da aşina olunan bir arayüze sahip. Google ve Apple da görülen konum bazlı bir arayüzün dışında Yandex Navigasyon daha çok insanları gitmek istedikleri yere götürmeyi hedefleyen sade ve net bir biçimde oluşturulmuş. “Yandex navigasyona kayıt” işleminin ardından iş yerinizi ziyaret etmek isteyen kişiler direk olarak firma isminizi yazmalarının ardından konumunuza rota oluşturabilirler. Bunun haricinde kategori bazında ekran üzerinden kategori seçen kullanıcılara, bulundukları konum yakınındaki ve ilgili kategori ile eşleşen işletmeler listelenir. Yani işletmenize sizi bilerek gelmek isteyen kullanıcılar için veya sizi hiç bilmeden arama yapan kişinin konumuna yakın olmanız sebebi ile potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Yandex kayıt ile birlikte kolay ulaşılabilir olursunuz. Ayrıca vermiş olduğumuz hizmet kapsamında Yandex ile birlikte, Google, Apple, Yelp, Here, Foursquare haritalara ve Tomtom navigasyon cihazlarına da kayıt işleminiz tarafımızca profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir. Sizde hemen iş yerinizi haritalara kayıt ederek müşterileriniz tarafından ulaşılabilir olun ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşın.

Hemen 199TL'den başlayan avantajlı fiyatlarımızla kayıt olun!

1, 3 veya 5 Yıl olarak size özel hazırlanmış haritalara kayıt paketlerimizden birini seçin. Dünya'nın önde gelen harita servisleri ve arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?