Yandex haritalara firma ekleme işlemi ile, internet üzerinde önemli arama motorlarından biri olan Yandex servislerinde avantajlı hale gelerek arama sonuçların da listelenirsiniz. Firmanızın haritalara eklenmesi ile birlikte Yandex haritalar üzerinde işletmenizin yeri işaretlenmiş olur. Böylelikle arama sonuçlarında yükselebilir ve lokasyon bazlı arama sonuçlarında firmanızı arayan kişinin bulunduğu konuma göre ilk sayfa da yer alabilirsiniz.

Yandex Haritalara Firma EklemeYandex haritalara firmanızı eklemeniz sonucunda sadece firmanızı bilen, tanıyan yada daha önce alışverişiniz olmuş olan değil, adınızı daha önce hiç duymamış olmasına rağmen sizin vermiş olduğunuz hizmetleri arayan potansiyel müşteriniz tarafından fark edilirsiniz. Yandex haritalara kayıt hizmeti ile firmanız haritalar üzerine eklenirken hizmet vermekte bulunduğunuz sektörle ilgili eklenecek anahtar kelimeler sayesinde vermiş olduğunuz hizmetleri aramakta olan potansiyel müşterilerinize de arama sonuçlarında listelenirsiniz.

Gelin konuyu bir örnek ile ilişkilendirelim; İzmir’den, Ankara’ya kendi özel aracı ile seyahat eden Hilmi Bey’in Manisa da aracının lastiği patlar. Daha önce Manisa da hiç bulunmamış olan Hilmi Bey, hemen cep telefonundan Yandex’e girerek “oto lastik tamircisi” yazarak arama yapar. Karşısına çıkan arama sonuçların da bulunduğu lokasyona en yakın haritalara kayıt olmuş lastik tamircileri hem arama sonuçlarında hemde haritalar üzerinde işaretli bir şekilde listelenir. Bulunduğu lokasyona en yakın tamirciyi arayan Hilmi Bey, problemi en hızlı şekilde çözerek yolculuğuna devam eder.

Hilmi Bey’in başına gelen bu örnekte ki, “lastik tamircisi” sizin firmanız olabileceği gibi, yine Hilmi Bey’in ihtiyaç duyabileceği araç tamircisi, benzinlik, lpg istasyonu, restoran vb. gibi hizmetlerden birini de sizin firmanız veriyor olabilir. Bu sebeple haritalara kayıt olmanız size her zaman kazandırır.

Yandex haritalara kayıt yaptırarak, bununla birlikte diğer kayıt hizmetlerimizden faydalanmak için hemen kayıt formunu doldurabilir, bize iletişim formumuzdan ulaşabilir veya 0 (850) 302 7687 no’lu telefonumuzdan mesai saatleri dahilinde bizden destek alabilirsiniz.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?