Haritalar Yandex, Yandex’in son dönemde en fazla geliştirdiği servislerden biri. Yandex kullanıcılarına farklı ve kullanımı kolaylığı sağlayan uygulamaları ile ön plana çıkmaya devam ediyor. Haritalar Yandex diğer servislerin aksine harita servisini mobil cihazlardaki Yandex Navigasyon uygulaması ile duyurdu. Oldukça fazla kişi tarafından indirilen bu uygulama insanların aşina oldukları navigasyon cihazlarının arayüzüne benzer bir arayüzle sunuldu ve oldukça başarılı bir grafik çizdi.

Yandex Haritalar

Haritalar Yandex demode olan navigasyon cihazlarındaki harita güncellemeleri, cadde, sokak ve bina no girmek gibi zahmetleri ortadan kaldırarak kullanıcılarının işini oldukça kolaylaştırmış durumda. Yandex navigasyon uygulaması kullanıcıları artık sadece aradıkları işletmenin adını yazarak, bu iş yerine ve lokasyona kolay bir biçimde rota oluşturabiliyor ve uygulama eşliğinde gitmek istedikleri işletmenin kapısına kadar gidebiliyorlar. Ayrıca haritalar Yandex uygulaması kullanıcılarına anlık trafik bilgileri sunarak, daha sorunsuz bir biçimde ulaşımın sağlanmasına yardımcı oluyor.

Haritalar Yandex ile kolayca bulunabilir olun

Haritalar Yandex uygulama arayüzünü navigasyon şeklinde değerlendirirken web üzerindeki servisini Google haritalara benzer bir biçimde düzenlemiş. Aynı Google haritalarda olduğu gibi Yandex Rehber sayfanızda size ait bilgiler sunulmakta. Adres, telefon, web sitesi gibi bilgilerinizin yer aldığı profiliniz ile müşterilerinizin size ulaşmaları oldukça kolay.

Tüm android işletim sistemli mobil cihazlarda ve iPhone, iPad gibi iOS işletim sistemini kullanan Apple cihazlara navigasyon uygulamasını sunan Yandex’in bu kadar fazla kullanıcıya ulaşmasının sebeplerinden biride bu olarak görünüyor.

Potansiyel müşterilerinizin işletmenize ulaşmasını oldukça kolay hale getire Yandex navigasyon, mobil uygulamasında yine navigasyon cihazlarında bulunan kategori bazlı listeleme yapısı sayesinde çevrenizde bulunan ve sizin vermiş olduğunuz hizmet için sizi aramakta olan kullanıcılara çevrelerinde bulunan en yakın ilgili kategorideki işletmeleri listeliyor. Örneğin bir eczane olduğunuzu düşünürsek, Yandex navigasyon uygulaması kategori bölümünden eczaneleri seçen bir kullanıcıya çevresinde bulunan en yakın eczaneler listelenecektir. Buradan yola çıkarak çevrenizde bulunan potansiyel müşterilerinde, sizin müşteriniz olması oldukça mümkün.

Sunmakta olduğumuz hizmet kapsamında işletmenizi haritalar Yandex ile birlikte Google haritalara, Apple haritalara, Yelp, Here haritalara, Tomtom navigasyon cihazlarına ve Foursquare haritalara profesyonel olarak kayıt ederek, sağlıklı bir şekilde konum bilgilerinizin haritalar üzerinde yer almasını sağlamaktayız. Sizde hemen kayıt başvurusunda bulunarak Dünya çapında en çok kullanılmakta olan harita servislerinde yerinizi alın.

Hemen 199TL'den başlayan avantajlı fiyatlarımızla kayıt olun!

1, 3 veya 5 Yıl olarak size özel hazırlanmış haritalara kayıt paketlerimizden birini seçin. Dünya'nın önde gelen harita servisleri ve arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?