Harita firma kayıt ile iş yerinizi internete taşıyabilir ve bunun avantajlarından hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Haritalara firma kayıt etmenizin ardından potansiyel müşterileriniz tarafından daha kolay bir biçimde bulunabilir ve size ulaşmaları için onlara farklı seçenekler sunabilirsiniz. Harita firma kayıt işlemlerinizi profesyonelce çözümlemek için hazırız.

Harita firma kayıt hizmetimiz dahilinde Google, Yandex, Apple, Yelp, Here haritalar ile birlikte Tomtom navigasyon haritalarına da işletmenizin kayıt olmasını sağlayarak Dünya çapında en çok kullanılan ve tercih edilen servislerde yer almanızı sağlamaktayız.

Haritalara firma kaydı

Harita Firma Kayıt ile Arama Sonuçlarında Yükselin!

Harita firma kayıt işlemi ile arama sonuçlarında ön planda yer alabilir ve bu durumu avantaja çevirebilirsiniz. Blog’umuzda daha önce yayınladığımız “Google’dan Lokasyon Bazlı Pazarlamanın Ayak Sesleri” başlıklı yazımızda da belirttiğimiz gibi Google ve diğer servisler stratejilerini küçük ve orta ölçekli işletmeler üzerine kurmaya başladılar. Lokal olarak hizmet veren küçük ve orta ölçekteki işletmeler harita firma kayıt işlemi ile artık büyük çabalar göstermek durumunda kalmayacaklar. Haritalara kayıt olan işletmeler verdikleri hizmetler ile ilgili aramalar gerçekleştirildiğinde kendi çevrelerinde bulunan potansiyel müşterilerin karşısına öncelikli olarak, haritalı sonuçlarda çıkarak onları gerçek birer müşteriye dönüştürme fırsatını elde edebilecekler.

Harita firma kayıt ile web siteniz olmasa da olur

Haritalara firma kayıt işlemi ile bir web siteniz olmasa da işinizi internete taşıyabilirsiniz. İlgili servislerdeki profilinizde firma adınız, işletmenize ait görseller, telefon numaranız, web adresiniz ve e-posta adresiniz gibi bilgiler bulunur. Bu bilgilerin bulunması ile birlikte müşterileriniz size kolayca ulaşabilir ve iş yerinize rota oluşturarak sizi ziyaret edebilirler.

Haritalara firmanızı kayıt etmeniz ile birlikte şayet bir web siteniz varsa bu kaynaklardan edineceğiniz web sitesi yönlendirmeleri aynı zamanda web sitenizin de arama motorlarında yükselmesine etki edici bir unsur olacaktır. Yani harita servislerine kayıt olarak ciddi anlamda bir taşta birden çok kuş vurmak sizin elinizde.

Her servis için ayrı ayrı hesaplar oluşturma zahmetine girmeden, tüm harita firma kayıt işlemlerinizi tek merkezden yönetebilirsiniz. Sağlamış olduğumuz altyapı size bu avantajı sağlarken size sadece işlerinize odaklanmak kalıyor. Hemen şimdi kayıt başvurusunda bulunarak işletmenizi haritalara kayıt edin!

Hemen 199TL'den başlayan avantajlı fiyatlarımızla kayıt olun!

1, 3 veya 5 Yıl olarak size özel hazırlanmış haritalara kayıt paketlerimizden birini seçin. Dünya'nın önde gelen harita servisleri ve arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?