Google map konum ekleme işlemi ile Google’ın küçük ve orta ölçekli işletmelere sunduğu önemli avantajlardan yararlanabilirsiniz. Google map konum ekleme sonrasında sizin için oluşturulan Rehber sayfası dahilinde iş yerinizin adres, telefon, web sitesi bilgileri, harita konumu ve iş yerinize ait sizin veya ziyaretçilerinizin paylaştığı görsellere yer verilir.

Aynı zamanda Google Rehber sayfanıza müşterileriniz veya ziyaretçileriniz işletmeniz ile ilgili puan veya yorum bırakabilirler. Böylelikle internette size ait olan, hizmetlerinizi ve işletmenizi tanıtabileceğiniz bir alan oluşur.

Google map konum ekleme işlemi sadece sizin iş yeriniz ile ilgili bilgileri paylaşmanızın dışında müşterilerinizin iş yerinize ulaşması konusunda da önemli bir hizmet sağlar. İşiniz kapmasında olan bir Google araması gerçekleştirildiğinde, Google arama yapan kişinin çevresinde bulunan konu ile ilişkili işletmeleri listeler. Dolayısı ile haritalara kayıtlı iseniz ve çevrenizde sizin vermiş olduğunuz hizmet ile ilgili bir Google araması gerçekleştiriliyorsa öncelikli olarak arama sonuçlarında yer alırsınız.

Google Map Konum Ekleme İşlemi İle Müşterileriniz Tarafından Ödüllendirilin

Google map konum ekleme işlemi sonrasında Google Rehberde yer alacak işletmeniz, cep telefonunda Google hesabı açık ve aktif olan kişilere, konumunuz ile ilgili değerlendirme yapmaları için önerilir. Örneğin bir restoran işletmeniz olduğunu düşünürsek mekanınızda belli bir süre geçiren ziyaretçinizi müşteri olarak değerlendirir ve ondan konumunuzu değerlendirmesi için bir bildirim gönderir. Değerlendirme yapan müşteriler işletmeniz ile ilgili yedikleri yemeğin lezzeti, servis süresi gibi konulardan bahsederler. Hizmetten memnun kalan müşteriler restoranınızı tavsiye eder ve diğer potansiyel müşteriler bu değerlendirmeleri görerek karar vermelerine yardımcı olurlar.

Google haritalara konum ekleme

Yani bir web siteniz olmadan potansiyel müşterilerinizin sizi keşfedebilecekleri, sizinle etkileşime geçebilecekleri ve başkalarına tavsiye edebilecekleri bir imkandan faydalanmış olursunuz. Başkalarının referansının ne kadar önemli olduğunu düşünürsek, bu durumu avantaja çevirerek, daha çok müşteriye ulaşmanız Google haritalara kayıt olmanız ile mümkün.

Google map konum ekleme işlemleri ile birlikte Yandex, Apple gibi diğer popüleri hizmetleri de beraberinde sunan Haritalara Kayıt Servisi üzerinden kayıt işleminizi gerçekleştirerek, işletmenizin ölçeği fark etmeksizin bu avantajlardan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Hemen 199TL'den başlayan avantajlı fiyatlarımızla kayıt olun!

1, 3 veya 5 Yıl olarak size özel hazırlanmış haritalara kayıt paketlerimizden birini seçin. Dünya'nın önde gelen harita servisleri ve arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?