Google konum ekleme sayesinde, Google haritalara kayıt olarak insanları internet üzerinde iş yeriniz ile etkileşime yönlendirebileceğiniz bir alan oluşturabilirsiniz. Google konum ekleme ile sizin için oluşturulacak Google Rehber sayfanız sayesinde öncelikli olarak sizi arayan potansiyel müşteriler tarafından bulunabilirliğiniz artacaktır. Bunun yanı sıra ürünlerinizin, işletmenizin ve çalışanlarınızın fotoğraflarını sergileyebileceğiniz gibi, çalışma saatleriniz ile ilgili bilgileri güncelleyebilir, müşterilerilerinizden alacağınız “yorum” şeklindeki geri bildirimler sayesinde daha fazla müşteri çekebilirsiniz.

Google haritalara konum ekleme

Google konum ekleme ile işletmenize ait bilgileri tek bir yerden yönetmeniz mümkün. Google Rehber sayfanızda belirteceğiniz iş telefonunuz ile kullanıcılar tek tuşa basarak akıllı telefonlarından sizi arayabilirler. Çalışma saatlerinizi doğru girmeniz neticesinde, sizi arayan müşteriler iş yerinizin açık mı, yoksa kapalı mı olduğunu kapınıza kadar gelmeden öğrenebilirler. İnanın kapanış saatlerinizin bilinmesi, müşterilerinizin kapınıza kadar gelip geri dönmelerinden çok çok daha iyidir.

Google konum ekleme ile arandığınızda bulunabilir olun

İş konusu bekletmeye gelmez. Müşterilerinizin sizinle temasa geçebilmesi için iş yeriniz ile ilgili en doğru ve geçerli bilgileri Google aramalarda, Google haritalarda ve Google plus’ta sergilemek için Google konum ekleme işlemini gerçekleştirin.

Bir önceki paragrafta belirtildiği gibi bu işlem sonucunda işletmenizi sadece Google konum servislerine eklemiyor beraberinde size sunulan pek çok avantajdan da faydalanmış oluyorsunuz. Kayıt işleminiz ile birlikte Google üzerinden gerçekleştirilen aramalarda, kullanıcının arama gerçekleştirdiği konuma göre “Haritalı arama sonuçları” sayesinde üst sıralarda çıkabiliyorsunuz. Google arama motorunda sizin işletmenizi arayan kişiler olduğunda sizin ile ilgili bir özet bilgi ekranı arama sayfasının sağ alanında büyük bir biçimde görünebiliyor. Aynı zamanda oluşturucağınınz yayınlarla Google+’ta da aktif bir işletme olarak gözlemleniyorsunuz.

Google konum ekleme özet ekran görüntüsü

“Google konum ekleme” ile elde edeceğiniz avantajlar kadar sunmuş olduğumuz hizmet paketlerimiz içerisinde yer alan Yandex harita servisleri, Apple haritalar, Tomtom navigasyon cihazları ve diğer servislerden de toplu bir biçimde faydalanarak internet’te ön plana çıkmanız oldukça kolay. Sunmuş olduğumuz hizmet paketlerinde bulunan her bir harita servisinin ön plana çıkan avantajlardan faydalanarak daha fazla müşteriye ulaşabilir ve işlerinizi geliştirebilirsiniz. Sizde haritalara kayıt olarak işinizi internete taşımanın ayrıcalığını Haritalara Kayıt Servisi ile yaşayın.

Hemen 199TL'den başlayan avantajlı fiyatlarımızla kayıt olun!

1, 3 veya 5 Yıl olarak size özel hazırlanmış haritalara kayıt paketlerimizden birini seçin. Dünya'nın önde gelen harita servisleri ve arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?