Google haritalarda görünmek için ne yapmalıyım?

Navigasyon sistemi ülkemizde her geçen gün yaygınlaşıyor ve bu sebepten dolayı da işletme sahipleri kendi bölgelerini harita üzerine eklemek adına teknolojiye ayak uyduruyorlar. Peki, var olan bir mekanınızı veya işletmenizi Google haritalarda görünmek için var olan sisteme nasıl dahil edebilirsiniz?

Google Haritalarda GörünmekDetaylı Çalışmaları Sizin İçin Biz Tamamlayalım

Sizleri bu konuda bilgilendirmek ve gerekli işlemleri sizin adınıza gerçekleştirmek için hazırladığımız sitemiz ile artık google haritalarda aktivasyonu sağlamak çok basit ve kolay hale dönüşüyor! Google tarafından ücretsiz olarak sağlananı bu hizmet anlayışı ile beraber sizler de işletmenizi navigasyonda veya Google Maps üzerinden gösterebilme hakkına sahipsiniz. Google haritalarda görünmek için detaylı bazı adımları takip ederek mümkün olabilmektedir. İlk olarak sizin adınıza Gmail üzerinden ücretsiz bir hesap oluşturması gerekir. Bu işlemi yaptıktan sonra ise oluşturulan panel üzerinden “List your bussines” sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır. Bu sekme üzerinde oluşturulacak form ile beraber istenen adımları takip edebilir, işlemlerden de en kısa sürede başarılı bir şekilde kaydı tamamlayabilirsiniz. Google haritalarda görünmek aslında bu kadar basit değildir. Oldukça titiz bir çalışma yapılmaldır. Aksi bir durumda işletmeniz harita üzerinde yanlış bir noktada görünebilmektedir.

Google Aktivasyon Öncesi İnceleme Yapıyor

Bu nedenle de zaten Google daha sonra form üzerinde ki aktivasyonu sağlamak adına bazı incelemeler yapıyor ve eğer doğru bir ekleme sistemi ortaya konuldu ise 1-2 gün içerisinde aktivasyonu sağlıyor. Bu yolla beraber artık mobil cihazlara veya teknolojiye uygun adım hareket eden pek çok vatandaş, sizlerin oluşturduğu harita üzerinden adres bulma konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyecektir. Pek çok web sitesinin “iletişim – ulaşım” bölümünde gördüğünüz Google haritası, sizlere hem adres bulma konusunda kolaylık sağlarken, hem de işletmenizin daha değerli bir şekilde görünmesine yardımcı olmaktadır.

Bu denli önemli bir hizmet kayıt olunduktan sonra Google tarafından sağlanmaktadır. Google haritalarda görünmek için sadece kendinize birkaç dakika ayırarak bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Böylece işletmenizi için adres arayanlara özel olarak her defasında tarif yapmak yerine; direkt olarak Google haritalarda görünmek sistemini göstermeniz kafi olacaktır. Web sitemiz üzerinden sağlanan hizmetler ile beraber artık daha basit ve kolay şekilde bu işlemleri gerçekleştirin. Geç kalmadan siz de teknolojiye ayak uydurun ve eksiklerinizi tamamlayın!

Google haritalarda görünmek ve tüm harita kayıtlarınızı tek merkezden yönetmek için hemen kayıt formunu doldurabilir, bize iletişim formumuzdan ulaşabilir veya 0 (850) 302 7687 no’lu telefonumuzdan mesai saatleri dahilinde bizden destek alabilirsiniz.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?