Google haritalara yer ekleme Türkiye’de ve Dünya’da gün geçtikçe yaygınlaşan ve işletme sahipleri tarafından fayda görülen bir alandır. Google haritalara yer ekleme ile birlikte, işletmeniz haritalar üzerin de görüntülenir ve sizin veya sektörünüz ile ilgili arama yapan ihtiyaçları sahipleri tarafından fark edilirsiniz.

Haritalar üzerin de yer almak için herhangi bir ticari faaliyetle uğraşmanız gerekmez, bir sanat atölyesi veya bir dernek olarakta kayıt yaptırabilirsiniz. Google haritalarına kayıt olmanız size potansiyel müşterilerinizin kolaylıkla ulaşmasını sağlar.

Google haritalara yer ekleme ile elde edeceğiniz avantajlar

Google haritalara yer ekleme konusunu şu şekilde örneklendirebiliriz; Evini yeniden dekore etmek isteyen Leyla hanım öncelikli olarak oturma odasında ki mobilyaları değiştirerek işe koyulmak ister. Bulunduğu semtte veya ilde kendisine en yakın ulaşabileceği mobilyacıları internette arar. Google arama motoruna “Mobilyacı” yazan Leyla Hanım’ın karşına sonuçlar geldiğinde ilk sayfada ilk 3 sırada internet siteleri sonrasında ise haritalara kayıtlı mobilyacıların harita sonuçları çıkar. Aynı zamanda sayfa’nın hemen sağ tarafında harita üzerinde Ankara’da bulunan tüm haritalara kayıtlı mobilyacılar listelenir. (Sizde bu sonuçları canlı olarak kendi bilgisayarınızda gözlemlemek için tıklayınız.)

Kendisine en yakında mobilyacıların adres bilgilerini not alan Leyla Hanım, ayrıca bu mobilyacıları haritalar üzerinde kendi profiline kayıt eder. Oturma odası’nın mobilyalarını haritalar üzerinden bulduğu mobilyacıların birinden satın alan Leyla Hanım bu ihtiyacını hızlı bir şekilde çözümlemiş olur. Aldığı hizmetten son derece memnun kalan Leyla Hanım birde harita kayıtları üzerindeki mobilyacının profiline 5 yıldızlı bir değerlendirme yaparak daha sonraki müşteriler için de referans olur.

Google haritalara yer ekleme ile Leyla hanımın evinin yeni dekorasyonu için aradığı mobilyacı, avizeci, perdeci, fayanscı veya tesisatçı sizin işletmeniz olabilir. Fakat Leyla Hanım veya onun gibi artık ihtiyaçlarını internetten araştıranlar için kayıt olmalısınız.

Haritalara Kayıt Servisi olarak sunmuş olduğumuz hizmet paketleri dahilinde sadece Google Haritalar değil, Yandex, Apple, Here, Yelp, Foursquare haritalar ile Tomtom navigasyon cihazlarında da yer almanızı sağlıyoruz. Hemen kayıt işlemlerinizi başlatarak avantajlı fiyatlar ile iş yerinizi haritalara kayıt edebilirsiniz.

Hemen 199TL'den başlayan avantajlı fiyatlarımızla kayıt olun!

1, 3 veya 5 Yıl olarak size özel hazırlanmış haritalara kayıt paketlerimizden birini seçin. Dünya'nın önde gelen harita servisleri ve arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?