Google haritalara konum ekleme ile son dönemde Google’ın son derece önemli yatırımlar yaptığı, Google haritalarda yerinizi alabilirsiniz. Google neden son dönemde harita servislerine bu kadar yatırım yapıyor ve Google haritalara konum ekleme neden bu kadar önemli? Öncelikli olarak bu konuyu Google nezdinde bu konuyu değerlendirirsek, arama motorlarının amacı kullanıcılarına en doğru, en hızlı ve en pratik çözümü sunmak. Böylelikle kullanıcılarını ellerinde tutabilir ve faydalı bir arama motoru olduklarına onları inandırabilirler. Buradan yola çıkarak Google kullanıcıları için özelleştirilmiş sonuçlar üretme üzerine stratejisini belirlemiş durumda. Diğer yandan da kullanıcılar kendilerine bulundukları çevreden sonuçlar getirilmesinden oldukça memnun görünüyor.

Google haritalara konum ekleme ile bir çok avantaj edinin

Google haritalara konum ekleme işlemi ile sadece iş yerinizi harita servislerine kayıt etmiyor, aynı zaman da internette kendinize ait bir tanıtım alanı oluşturmuş oluyorsunuz. Google Rehber sayfanız üzerinden sizi arayan kişiler konumunuzu, adresinizi, telefon numaranızı, web sitenizin adresini, çalışma saatlerinizi öğrenebiliyor. Ayrıca bir fast food işletmeniz veya restoranınız varsa menünüzü de bu alanda sunmanız mümkün.

Google haritalara işyeri ekleme

Google haritalara konum ekleme sürecinin ardından çevrenizdeki müşteriler size çok daha kolay ulaşabilir. Örneğin bir kuru temizleme mağazanız olduğunu varsayalım. Kuru temizleme işletmeniz varsa lokal bir hizmet sunuyorsunuz demektir ve genellikle sizden çevrenizdeki insanlar faydalanıyordur. Peki bulunduğunuz semtte veya ilçedeki herkes işletmenizden haberdar mı? Bu çok mümkün bir durum değil. Haritalara kayıtlı değilseniz pek çok kişi sizden haberdar olmamaya devam edecek. Haritalarda yer aldığınızda ise çevrenizde yaşayan insanlar daha önce işletmenizin önünden hiç geçmemiş olsalar bile Google haritalara konum ekleme sayesinde yapacakları arama sonuçlarında onların çevrelerinde bulunacağınızdan arama sonuçlarında öncelikli olarak listelenirsiniz. Buradan yola çıkarak bu ihtiyacı olan kişi en kısa sürede işletmenize uğrayacak ve sizin müşteriniz olacaktır.

Müşterinizi memnun etmeniz durumunda, ondan Google Rehber sayfanızda sizin için yorum yapmasını isteyebilirsiniz. Alacağınız olumlu yorumlar daha fazla müşterinin size ulaşmasına yardımcı olacaktır.

Haritalara konum ekleme işleminde vermiş olduğumuz hizmette sizlere sadecede Google değil, Yandex, Apple, Tomtom, Yelp, Here ve Foursquare haritalarda da kayıt işleminizi sağlayarak ilgili servislerden kat kat daha fazla faydalanmanızı sağlamaktayız. Sizde iş yerinizi hemen haritalara kayıt ederek bu avantajlardan yararlanmaya başlayın.

Hemen 199TL'den başlayan avantajlı fiyatlarımızla kayıt olun!

1, 3 veya 5 Yıl olarak size özel hazırlanmış haritalara kayıt paketlerimizden birini seçin. Dünya'nın önde gelen harita servisleri ve arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?