Google haritalara firma ekleme ile birlikte, internet üzerinde adı neredeyse arama motoru ile eş anlamlı hale gelmiş olan Google servislerinde avantajlı hale gelirsiniz. Firmanızı haritalara eklemeniz demek, konumunuzun haritalar üzerinde belirlenmiş olması demektir. Böylelikle aramalarda üst sıralara yükselebilir, lokasyon bazlı sonuçlar da ise firmanızı arayan kişinin bulunduğu konuma göre ilk sayfada yer alabilirsiniz. 

Google Haritalara Firma EklemeHaritalara firmanızı eklemek sadece firmanızı bilen, tanıyan müşterileriniz için değil, firmanızı bilmeyen, adını hiç duymamış fakat sizin vermekte olduğunuz hizmetleri arayan potansiyel müşterileriniz içinde önemlidir. Google haritalara kayıt hizmeti ile firmanız haritalar üzerine eklenirken hizmet vermekte olduğunuz sektörle ilgili eklenecek anahtar kelimeler sayesinde, vermiş olduğunuz hizmetleri arayan potansiyel müşterilerinize de listelenirsiniz.

Bir örnek ile açıklamamız gerekirse, Ankara’dan İzmir’e giden Hikmet Bey’in, Manisa da aracının lastiği patlar. Manisa da daha önce bulunmamış olan Hikmet Bey, bu arızasını gidermeden İzmir’e gidemez. Hemen akıllı cep telefonundan “lastikçi” kelimesi ile arama yapan Hikmet Bey’in karşısına haritalarda yer alan kendisine en yakın ve Google haritalara kayıt olmuş lastik tamircileri çıkar, iletişim bilgilerinden lastikçiye ulaşan Hikmet Bey, aracını tamir ettirerek yoluna devam eder. 

Bu örneği genişlettiğimiz de, Hikmet Bey oto tamircisi, benzinlik, restoran vb. birşeyi arıyor olabilir ve o hizmetlerden herhangi birini sizin firmanız verebiliyor olabilir.

Google haritalara kayıt yaptırarak, bununla birlikte diğer kayıt hizmetlerimizden faydalanmak için hemen kayıt formunu doldurabilir, bize iletişim formumuzdan ulaşabilir veya 0 (850) 302 7687 no’lu telefonumuzdan mesai saatleri dahilinde bizden destek alabilirsiniz.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?