Google haritalara kayıt ile, Google haritalara adresiniz eklenmiş olur. Böylelikle arama sonuçlarında adres bilgileriniz görüntülenir, bunun haricin de lokasyon bazlı haritalarda harita sonuçları arasında gösterilir ve ilk sayfalarda yer alabilirsiniz.

Günümüzde insanlar mobil servisleri oldukça fazlasıyla kullanmaktalar. Mobil servislerin insanlara getirdiği en büyük avantaj bulundukları noktaya göre hizmet alabilmelerini de beraberin de getirdi. Örneğin, alışveriş sonrası yorulan iki arkadaş kahve içmeyi tercih ettiklerin de, akıllı cep telefonlarından Google’a “kahve” yazdıklarında, Google arama sonuçlarında iki arkadaşın çevresin de bulunan en yakın kahve içilebilecek Google haritalarına kayıtlı mekanları yakınlık sırasına göre gösterir ve harita’nın genel kısmında da şehirde bulunan kahve mekanlarını gösterecektir.

Google haritalara kayıt olmanız halinde ne gibi avantajlara sahip olacağınızı düşünün, üstelik bu sonuçlar da yer almak için bir web siteniz veya başka bir yerde kaydınız olması gerekmiyor. Kaydınız ile birlikte Google Rehber sayfanızı düzenleyebilir ve işletme veya mekanınız ile ilgili bilgiler, resimler paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda ziyaretçileriniz veya müşterileriniz mekanınız veya işletmeniz ile ilgili yorum ve değerlendirme yaptığında bu sonuçlarada yansıyacak böylelikle sonraki potansiyel müşterileriniz için oldukça anlamlı referanslar olacaktır.

Alt yapısı yeni gelişen bu alan da sosyal ağlar ve internet üzerinde ki mecralarda kayıtlarınızı mümkün olduğunca erken yaptırarak, sektörünüzde avantajlı hale gelin. Google haritalara adres ekleme işlemini kendiniz de gerçekleştirebilirsiniz. Fakat burada ki yapılabilecek hatalar işletmenizin veya mekanınızın bulunduğunuz lokasyondan farklı bölgeler de gösterilmesini sağlayabilir ve bu işlemin yeniden yapılandırılması gerekecektir. Bu işlem haritalar üzerinde ki yerinizi almanız da gecikmelere sebep olacaktır.

Google haritalara kayıt yaptırarak, bununla birlikte diğer kayıt hizmetlerimizden faydalanmak için hemen kayıt formunu doldurabilir, bize iletişim formumuzdan ulaşabilir veya 0 (850) 302 7687 no’lu telefonumuzdan mesai saatleri dahilinde bizden destek alabilirsiniz.

 

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?