Google harita kaydı ile Google üzerinden gerçekleştirilen haritalı arama sonuçların da çıkar ve potansiyel yeni müşterileriniz veya mevcut müşterileriniz tarafından kolay bir şekilde bulunabilirsiniz. Google harita kaydı, ile işletmeniz için oluşturulan Rehber sayfanız dahilinde, işletmeniz ile ilgili iletişim bilgileri yer alır. Bu bilgiler doğrultusunda sizi arayanlar işletmeniz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirken, düzenleyeceğiniz mesai saati bilgileri ile, işletmeniz açık mı yada kapalı mı bilgisini edinebilirler.

Google harita kaydı size ne gibi avantajlar sağlar?

Google haritalara kayıt

Google harita kaydı sonrasında arama sonuçları bu şekilde listelenir.

Google harita kaydı ve lokasyon belirleme işlemleri ile birlikte bunların düzenleme işlemleri Amerika ve Avrupa da çok daha önce başlamış, ülkemizde Google bu servisi dışarıdan yani, adres bilgilerinizin bulunduğu harici sitelerden ve sizi işaret eden birçok kaynak üzerinden derleme yaparak sunmaktaydı. Bu bağlam da adres düzeltme ve düzenleme işlemleri nerede ise olanaksızdı. Günümüz de bu işlemler kolaylaştırılarak kullanıcılara sunuldu ve daha fazla kitlelere ulaştı.

Mobil cihazlar ve mobil internetin tamamen hayatımıza girmesi ile birlikte artık insanlar bi yere gideceklerin de veya herhangi bir ihtiyaçları olduğunda internete başvurmaktalar. İnternet üzerinde ençok başvurulan kaynaklardan olan Google ise insanları tam olarak en kaliteli ve en yakın hedefe ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Google haritalara kayıt edilmiş bir işletmenizin olduğunuzu ve cafe hizmeti verdiğinizi varsayalım. Potansiyel müşteriniz mekanınıza daha önce hiç gelmemiş ve iyi bir kahve içmek istiyor. Google arama motorun da veya haritalarda “en iyi kahve” şeklinde bir arama gerçekleştiriyor. (Bu aramayı sizde hemen bilgisayarınızda gerçekleştirerek gözlemlemek için tıklayınız.) Böyle bir arama gerçekleştirmiş olduğun da bulunduğu ilde haritalara kayıtlı tüm kahve mekanları görüntülenecektir. Lokasyon bazlı olarak ise kendisine en yakın olanlar ön plana çıkacaktır. Örneklendirildiği gibi şayet bir cafe işletiyorsanız, böyle bir talebe cevap verebilmeniz için haritalara kayıtlı olmanız yeterli, üstelik bir Google Rehber sayfası oluşturabilir, işletmeniz ile ilgili bilgiler ve fotoğraflarda paylaşabilirsiniz. Böylelikle müşterileriniz mekanınızdan mutlu bir şekilde ayrıldıklarında sizin için yorum bırakabilir, sonraki gelen müşteriler için gerçek birer referans olabilirler.

Google harita kaydı yaptırarak, bununla birlikte diğer kayıt hizmetlerimizden faydalanmak için hemen kayıt formunu doldurabilir, bize iletişim formumuzdan ulaşabilir veya 0 (850) 302 7687 no’lu telefonumuzdan mesai saatleri dahilinde bizden destek alabilirsiniz.

Hemen 199TL'den başlayan avantajlı fiyatlarımızla kayıt olun!

1, 3 veya 5 Yıl olarak size özel hazırlanmış haritalara kayıt paketlerimizden birini seçin. Dünya'nın önde gelen harita servisleri ve arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?