Google harita firma kayıt, Google’ın küçük ve orta ölçekli tüm işletmelere sunduğu önemli servislerden bir tanesidir. Bu sayede çevrenizde bulunan ve binlerce müşterinin karşısına çıkma şansınız var. Google harita firma kayıt ile birlikte kurumsallaşma yönünde son derece olumlu bir adım atabilirsiniz.

Günümüzde mobil cihazların fazlalaşması ile birlikte insanlar neredeyse tüm ihtiyaçları ile ilgili öncelikli olarak cep telefonlarını kullanmaktadır. Artık cep telefonunuzdan bir arama gerçekleştirdiğinizde Google bulunduğunuz konumu kullanarak öncelikli olarak sizin karşınıza çevrenizde yer alan, aramanız ile ilgili sonuçları getirmekte. Google harita firma kayıt ile işte tamda bu aramayı gerçekleştiren kişilerin arama sonuçlarında karşılarına siz çıkabilirsiniz. Pek çok pazarlama seçeneğinin bulunduğu günümüzde haritalara kayıt olmak en doğru seçeneklerden birisi. Sizde hemen kayıt işleminizi gerçekleştirerek işinize yapabileceğiniz en doğru yatırımlardan biri olan bu yatırımı yapın.

Google harita firma kayıt işlemini şu şekilde düşünebilirsiniz. Alışveriş merkezlerinin hayatımıza girmesi ile küçük esnaf ile birlikte küçük ve orta ölçekli, lokal olarak hizmet veren pek çok işletmenin işlerinde kayda değer düşüşler yaşandı. Arama motorlarının çıkması ve yaygınlaşması ile birlikte de ulusal anlamda hizmet sunan işletmeler bir avm’ye doluşurcasına arama motorlarında yarışmaya başladı. Fakat bu süreçte lokal olarak hizmet veren işletmeler için herhangi bir avantaj bulunmamaktaydı. Her nasıl artık mahalle aralarında yer alan işletmeler canlandırılmaya çalışıyorsa Google’da bu konuda küçük ve orta ölçekli işletmeleri ön plana çıkarmak için harita servislerine ciddi anlamda yatırımlar yapmakta. Dolayısıyla Google artık sadece ulusal anlamda hizmet veren işletmeler için değil, tüm işletmeler için çözüm üretir hale geldi.

Google Harita Firma Kayıt Hizmetinden HKS İle Yararlanın

Google harita firma kayıt hizmetimiz dahilinde sadece Google değil, Yandex haritalar, Apple haritalar, Yelp haritalar, Here haritalar ve Tomtom navigasyon cihazlarına da kayıt olursunuz. Böylelikle Dünya çapında en çok tercih edilen ve kullanılan servislerde yer alırsınız. Harita firma kayıt işlemi ile birlikte her ne kadar yukarıda belirtilen servisler size taahhüt edilse de bu servislerin altyapısı sağladığı pek çok sosyal medya ağı ve navigasyon servisine de bilgileriniz iletilir. Buradan yola çıkarak kayıt bilgileriniz sadece belirtilen servislerin dışında pek çok dijital alanda en doğru biçimde yer alır.

Sizde işletmenizin haritalar üzerinde en doğru biçimde yer alması için en doğru tercih olan Haritalara Kayıt Servisi ile işinizi internete taşıyın.

Hemen 199TL'den başlayan avantajlı fiyatlarımızla kayıt olun!

1, 3 veya 5 Yıl olarak size özel hazırlanmış haritalara kayıt paketlerimizden birini seçin. Dünya'nın önde gelen harita servisleri ve arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?