Google firma kayıt işlemi ile yer alacağınız Google haritalarda müşterilerin size ulaşmaları artık çok kolay! Google firma kayıt işlemi ile çevrenizde bulunan potansiyel müşteriler tarafından gerçekleştirilen sizinle ilişkili aramalarda öncelikli olarak sizin işletmeniz görünecektir.

Google haritalar altyapısının işletmeler ve kullanıcılar açısından 2 önemli fonksiyonu bulunmaktadır. Firma sahipleri açısından bunun önemi öncelikli olarak yerel arama sonuçlarında öncelikli olarak çıkmak şeklindedir. Örnek vermek gerekirse, karnınız acıktı ve çorba içmek istiyorsunuz. Google arama motorunda “Çorbacı” şeklinde bir arama gerçekleştirdiğinizde, Google kullandığınız bilgisayar veya mobil cihazla ilişkili olarak konumunuzu tespit eder ve size çevrenizde bulunan daha önce haritalara kayıt olmuş olan restoranları getirir. Bu örneği sizde bilgisayarınızda veya cep telefonunuzda gerçekleştirebilirsiniz. Aramayı her nerede gerçekleştiriyorsanız size en yakın restoranların haritalı arama sonuçlarını göreceksiniz. Firmanızın bir restoran işletmesi olduğunu varsayarsanız, çevrenizde bulunan potansiyel müşteriler size bu şekilde ulaşacaktır.

Google haritlara firma kayıt etme

Google firma kayıt işleminin bir diğer avantajı ise ziyaretçilerinizin adresinize kolay bir biçimde ulaşmalarını hedeflemektedir. Özellikle büyük şehirlerde bilmediğiniz bir yere gitmek çoğu zaman size büyük vakit kaybettirir. Bu durumda firmanızın haritalara kayıtlı olduğunu düşündüğümüzde, adresinize ulaşmak isteyen bir kullanıcının Google haritalar uygulamasına firmanızın ismini yazması ile birlikte, adresinize kolay bir biçimde rota oluşturması mümkündür. Google haritalar uygulaması eş zamanlı trafik bilgisi ile kullanıcılara alternatif yol tarifleri oluşturarak ziyaretçilerinizin adresinize en kolay biçimde ulaşmasını amaçlar. Beraberinde, şayet aracınız ile Google haritalar aracılığı ile bir konuma gitmiş ve bir yere aracınızı park etmişseniz, Google haritalar uygulamasında “Aracınızı buraya park ettiniz” şeklinde bir bilgi görmeniz de mümkün. Böylelikle aracınızı kolayca tekrar bulabilirsiniz.

Google firma kayıt işlemleri ile birlikte firmanızı Yandex, Apple, Tomtom Navigasyon, Yelp, Here ve Foursquare haritalara kayıt ederek, Dünya çapında en çok kullanılan harita servislerinde firmanızın en doğru ve güncel biçimde görüntülenmesini sağlayabiliriz. Bunun için web sitemizin “Fiyatlar” bölümünden sizin için uygun seçeneği belirleyebilir ve hemen kayıt başvurusunda bulunabilirsiniz. Google haritalara kayıt hizmeti ile ilgili hizmetleri görmek için tıklayınız.

Hemen 199TL'den başlayan avantajlı fiyatlarımızla kayıt olun!

1, 3 veya 5 Yıl olarak size özel hazırlanmış haritalara kayıt paketlerimizden birini seçin. Dünya'nın önde gelen harita servisleri ve arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?