"Çevrimdışı Navigasyon" Şimdi Yandex'te! | Haritalara Kayıt Servisi

“Çevrimdışı Navigasyon” Şimdi Yandex’te!

İnternetiniz olmadan Yandex Navigasyon deneyimine hazır mısınız?

Yandex Navigasyon kullanıcılarının isteklerini hayata geçirmeye devam ediyor. Kişilerin internet paketlerinin bitmesi veya bağlantılarının kopması gibi sorunlar sebebi ile bu konuya bir çözüm sunan Yandex Navigasyon uygulaması. Bundan böyle internetinizin çekmediği yerlerde de kullanıcılarının yanında.

 

Çevirimdışı navigasyon ile her zaman yönünü bulabilirsin.

Yandex Navigasyon da artık rota oluşturabilmeniz için internet bağlantınız olmasına gerek kalmadığı gibi, işletme veya kurum bilgilerini girerek konum ve adres araması gerçekleştirebilir, sesli yönlendirme sağlayabilirsiniz. Yani siz yolunuzda ilerlerken bağlantınız kesilse dahi varmak istediğiniz hedefe rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tabi çevirimdışı kullanırken anlık trafik bilgisi, interaktif mesaj gibi özelliklerden faydalanamayacağınızı bilmenizi isteriz.

Navigasyon çevirim dışında olduğunda rotanız Hybrid rengi olarakta nitelendirilen mavi renk!

Cihazınız online durumdayken oluşturmuş olduğunuz rotanızda ilerlerken internet bağlantınızın kesilmesi durumunda bağlı olduğunuz son durumdaki bilgiler kullanılmaya devam eder ve kesinti yaşamazsınız. Çevirimdışı olunduğunda “Rota yeniden oluşturuldu.” uyarısını alırsınız ve bununla birlikte rotanız mavi bir renk alır.

Bir kez indir, internetin olmadığı her yerde Yandex Navigasyonu kullan!

Yandex haritalar da bu güzel özellikten yararlanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey ilgili şehirlerin haritalarını mobil cihazınıza indirmek. Yandex Navigasyon uygulamasının menüsünde göreceğiniz “Haritaları İndir” bağlantısı ile haritayı kolayca indirebilirsiniz. İndirmiş olacağınız haritaların arka planda güncelleneceğini belirtmek isteriz. Tabi bu durum çevirimdışı olduğunuzda güncel olmayan herhangi bir durumla karşılaşmamanız için önemli. Haritaların güncellenmesi bağlantısındaki ayarı “Otomatik” olarak ayarlamanız yeni ve değişen yolların otomatik olarak güncellenmesini sağlayacaktır. Dilerseniz arka planda güncelleme özelliğini cihazınız sadece Wi-Fi ağına bağlıyken gerçekleştirilmesini tercih edebilirsiniz.

Yandex Navigasyon ile çevirimdışı navigasyon deneyimini hemen yaşamak için bulunduğunuz şehirin haritasını şimdi indirin.

Gördüğünüz üzere Yandex harita uygulamasını sürekli geliştirmekte ve daha fazla kullanıcıya ulaşmakta. Sizde işletmenizin Yandex haritalara kayıt işlemini gerçekleştirerek işletmenizin Yandex’te yer almasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir