Cep Telefonu Haritalarına Kayıt | Haritalara Kayıt Servisi

Cep Telefonu Haritalarına Kayıt

Cep telefonu haritalarına kayıt olma

Haritalara Kayıt Servisi üzerinden yapacağınız başvuru ile tüm harita servislerine kaydınız gerçekleştirilirken, cep telefonu haritalarınada kayıt olmuş olursunuz. Böylelikle artık tamamı ile hayatımızın içerisinde yer alan akıllı telefonlardan yapılacak aramalar sonucunda işletmenizi arayan kişilere ve bulundukları konuma göre öncelikli olarak arama sonuçlarında yer alırsınız. Cep telefonu haritalara işletmenizi ekleme, işletmenize potansiyel müşterileriniz tarafından bulunma ve kolay ulaşılma avantajı sağlar..

Cep Telefonu Haritalarına Kayıt Olmanın Artsı Nedir?

Aklınıza ilk olarak zaten diğer servislere işletmemi kayıt ediyorum, o servislerde cep telefonlarında mevcut diyebilirsiniz. Tüm servisler aynı altyapıyı kullanmaz. Örneğin; iPhone üzerinde yer alan "Haritalar" uygulaması tamamen Apple tarafından geliştirilen ve kendi datasını kullanan bir harita servisidir. Cep telefonu haritalarına işletmenizi eklemeniz ile birlikte iPhone haritalarına ve diğer kendi altyapısını kullanan uygulamalarada kayıt olmuş olursunuz.

 • Haydar Şahin
  Oldukça yoğun işyerlerinin bulunduğu Ankara, Kızılay'da faaliyet göstermekteyiz. Önceden her ne kadar öğrencilerimize tarif etsekte farklı yerlere gidebiliyorlardı. Haritalara kayıt olmamızın ardından bu sorunumuz ortadan kalktı. Ayrıca arama motorlarında da üst sıralarda çıkmaya başladık. Teşekkürler hks.
  Haydar Şahin
  Eskuda Akademi
 • Nevin Akova
  İşini bu derece iyi yapan arkadaşlarla çalışmak oldukça güzel. İşletmem Google, Yandex, Apple ve diğer servislerde hızla yerini aldı. Buralardan müşteriler ulaşmaya başladılar bile, emekleriniz için çok teşekkürler.
  Nevin Akova
  Nevy Craft Store