Garmin Navigasyon Cihazları | Haritalara Kayıt Servisi

Garmin Navigasyon Cihazları

Garmin navigasyon cihazları, haritaları nedir, nasıl çalışır? Garmin navigasyon haritalarına kayıt nasıl olunur?

garmin-navigasyon-cihaziGarmin navigasyon cihazları, altyapısal olarak en güncel restoranlar, oteller, bankalar, benzin istasyonları gibi en güncel POI (Point of interest) yani “İhtiyaç Noktası” yerleri içerir. Garmin navigasyon cihazı haritaları periyodik olarak güncellenerek bilgi bankasını sürekli aktif tutar, navigasyon haritalarını güncellemeniz satın aldığınız cihazla ilişkili olarak gerek kampanya dahilinde, gerekse ücretli bir şekilde sağlanır.

Navigasyon cihazınızı güncel tutmanız yolculuk esnasında size fazlası ile fayda sağlayarak, ulaşmak istediğiniz hedefe en kısa yoldan ve güvenli olarak ulaşmanızı sağlayacaktır.

Piyasada en yaygın bulunan ve ihtiyaca göre farklı özelliklere sahip Garmin navigasyon cihazları aşağıdaki gibidir;

Garmin Dash Cam 20, Nüvi 65 LMT, Nüvi 55 LMT, Nüvi 3490 GTM 35, Nüvi 2595 LMT, Nüvi 2577 LT, Nüvi 2567 LMT, Head-Up Display (HUD), Nüvi 2507 LMT, Nüvi, 2407 LMT, Nüvi 3597 LMT, Nüvi 52LM, Nüvi 42 LM

Bir navigasyon cihazı kullanıcısı olabileceğiniz gibi, kendinize ait firmanızı, işyerinizi veya mekanınızı da navigasyon cihazlarına kayıt ettirebilirsiniz. Navigasyon cihazına kayıt olmanız ile birlike bir POI noktası olur ve müşterilerinizin veya ziyaretçilerinizin adresinize ulaşımında büyük kolaylık sağlamış olursunuz.

Normal koşullarda navigasyon cihazlarına kayıt olmadan müşterilerinizin veya ziyaretçilerinizin adresinize ulaşması için cadde, sokak apartman numarası gibi bilgileri girmeleri gerekmektedir. Bu bilgi girişlerinde çoğu zaman hatalarla karşılaşılır. Müşterilerinizin veya ziyaretçilerinizin herhangi bir adres bilgisi girmeden sizi direk olarak bulabilmeleri için navigasyon haritalarına kayıt olabilirsiniz.

 

Navigasyon cihazlarına kayıt olmak ve diğer kayıt hizmetlerimizden faydalanmak için hemen kayıt formunu doldurabilir, bize iletişim formumuzdan ulaşabilir veya 0 (850) 302 7687 no’lu telefonumuzdan mesai saatleri dahilinde bizden destek alabilirsiniz.

Giriş / Kayıt
×
Whatsapp hızlı iletişim butonumuzu kullanarak aklınıza takılan sorularınıza hızlı yanıtlar alabilirsiniz.

Hızlı mesaj desteğimiz mesai saatleri içerisinde geçerlidir. (09:00-18:00)