Yandex Harita ve Navigasyon Kayıt Servisi | Haritalara Kayıt Servisi

Yandex Haritalara Kayıt

Yandex Haritalara Adres Ekleme

Yandex firma kaydı ile, yine Dünya'nın ikinci büyük arama motoru olarak adlandırabileceğimiz Yandex Haritalar Servisinde de listelenirsiniz. Kullanım oranı ve istatistikleri günden güne artan Yandex, Türkiye pazarına yapmış olduğu yatırımla birlikte özellikle Türkiyedeki kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Yandex haritalarda çıkmak sektörünüzdeki rakiplerinizle aranızda ciddi bir fark oluşturur.

Yandex Haritalı Sonuç

Yandex rehbere kayıt ile birlikte işletmeniz bilgisayar üzerinden olduğu gibi Yandex'in mobil uygulamaları üzerinden de arama yapılan sonuçlarda lokasyon olarak listelenir. Örneğin; Firmanız bir "kombi servisi" ve Yandex maps'e kayıt olmuş olduğunuzu varsayalım. Mahallenizdeki kombisi bozulan potansiyel müşterinizin Yandex Arama Motoru'na kombi servisi yazması yeterli olacaktır. Harita üzerinde siz işaretli olacaksınız.

Yandex Navigasyon

Yandex navigasyon kaydı işlemi Yandex haritalara kaydınız ile birlikte gerçekleşir. Böylelikle gerek bir diğer hizmetimiz olan navigasyon cihazlarına kayıt işlemi ile navigasyon cihazlarında görüntülenir. Ayrıca Yandex navigasyon uygulamasını kullanan kullanıcılar tarafından arandığınızda görüntülenirsiniz. Yandex navigasyon uygulaması ile ilgili tanıtım videosunu yan tarafta izleyebilirsiniz.

Hemen 149TL'den başlayan avantajlı fiyatlarımızla kayıt olun!

1, 3 veya 5 Yıl olarak size özel hazırlanmış haritalara kayıt paketlerimizden birini seçin. Dünya'nın önde gelen harita servisleri ve arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Giriş / Kayıt