Yandex Bursa'nın Trafiğinide Yayınlamaya Başladı! | Haritalara Kayıt Servisi

Yandex Artık Bursa’nın Trafiğinide Kullanıcılarına Sunmaya Başladı

Türkiye’de yerelleştirilmiş hizmetleri sunmaya ve geliştirmeye devam eden Yandex, Ankara, İstanbul ve İzmir’den sonra şimdi Bursa’da da trafik yoğunluğu gösterme hizmetini başlatmış bulunmakta. Artık Bursa’lı Yandex Haritalar ve Yandex Navigasyon kullanıcıları anında trafik bilgilerini öğrenebilecekler.

Türkiye’de hergeçen gün nüfus ile orantılı olarak trafiğinde artması ile yolculuklar çoğu zaman sürücüler açısından eziyete dönüşebilmekte. Bu durumu hizmetlerine dahil ederek kullanıcılarına bu konuda avantajlar sağlamayı öngören Yandex, trafikte bulunanları büyük avantajlar sağlayabiliyor.

Trafik’te yaşanan sorunlar artık sadece Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerin çoktan dışına çıkmış durumda. Hayatı olumsuz etkileyebilecek düzeye gelen trafik yoğunlukları çoğu zaman insanların kendilerine ayıracakları vakitlerden çalmaya başlamış durumda.

Bu problemleri gözlemleyen Yandex hizmet kalitesini arttırmak ve farklılaştırmak adına, İstanbul, Ankara ve İzmirden sonra Bursa içinde trafik durumunu paylaşmaya başlamış bulunmakta. Bursaya ait trafik durumu Yandex, Yandex Haritalar ve Yandex Navigasyon üzerinden, 2 dakika aralıklarla güncellenen veriler ile sunulmakta.

12 Comments

 1. Songül A. dedi ki:

  Yandex trafik uygulaması ile oldukça sükse yaptı, artık sürekli Yandex haritaları kullanıyorum.

 2. Giray Ilgaz dedi ki:

  Selam, Oldukça değerli bilgilerden bahsedilmiş. Bu konularla ilgilenen biri olarak teşekkür ederim. Hemen paylaşıyorum. İyi çalışmalar dilerim. Saygılar. .

 3. Toygun Orman dedi ki:

  Etkili bir yazı olmuş, devamını beklerim.

 4. Neriman Bacanlı dedi ki:

  Çanakkale merkezden ben Neriman Bacanlı. Merhaba, Oldukça değerli bilgilerden bahsedilmiş. Teşekkürler. Twitterda paylaştım. İyi çalışmalar dilerim. Selamlar. . 15-12-2016 18:25:44

 5. Selçuk Tanındı dedi ki:

  Merhaba, bu konu oldukça güzel bir paylaşım olmuş. Bunun için teşekkürler. Kendi facebook hesabımda paylaştım. Diğer yazılarınıza da mutlaka göz atacağım. Selamlar. .

 6. Merve Yeşil dedi ki:

  Etkili bir yazı olmuş, devamını beklerim.

 7. Serhan Karem dedi ki:

  Samsun merkezden ben Serhan Karem. Selam, bu konu oldukça güzel bir paylaşım olmuş. Bu konularla ilgilenen biri olarak teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarınızı takip ediyorum. Diğer yazılarınıza da mutlaka göz atacağım. Sevgiler. . 18-12-2016 02:43:59

 8. Bensu Atıcı dedi ki:

  Güzel paylaşım için teşekkürler.

 9. Merjen Helvacı dedi ki:

  Hatay merkezden ben Merjen Helvacı. Selam, Gerçekten önemli bir konuya değinmişsiniz. Bunun için teşekkürler. Sizi takip edeceğim. Diğer yazılarınıza da mutlaka göz atacağım. Selamlar. . 24-12-2016 22:12:14

 10. Muhammed Emre dedi ki:

  Siirt merkezden ben Muhammed Emre. Merhaba, bu konu oldukça güzel bir paylaşım olmuş. Teşekkürler. Twitterda paylaştım. Diğer yazılarınıza da mutlaka göz atacağım. Sevgiler. . 30-12-2016 09:20:33

 11. Fehmi Örnek dedi ki:

  Böyle güzel bir yazıyı yayınladığınız için teşekkürler.

 12. Sakine Eldem dedi ki:

  Selam, Gerçekten önemli bir konuya değinmişsiniz. Böyle paylaşımlar yaptığınız için teşekkür ederim. Bundan sonra web sitenizi daha yakından takip ediyor olacağım. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Saygılar. .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş / Kayıt