Navigasyon Cihazlarına Kayıt Servisi | Haritalara Kayıt Servisi

Navigasyon Cihazlarına Kayıt

Neden Tomtom Haritalara Kayıt Olmalısınız?

Bilindiği üzere navigasyon cihazı denildiğinde Türkiye de ve Dünya genelinde ilk akla gelen ve en eski markalardan biri olan, sektör lideri Tomtom dur. Gerek güncel navigasyon datası, gerekse teknolojik navigasyon cihazları ile sektördeki liderliğini de uzun bir süre elinden bırakmayacak görünüyor. Haritalara kayıt hizmeti ile işletmeniz en doğru biçimde Tomtom navigasyon cihazlarına kayıt edilerek. Bu cihazı kullanan müşterileriniz tarafından kolayca bulunabilirsiniz.

Navigasyon Haritasına Kayıt Olma

Özellikle büyük şehirleri düşündüğümüzde ulaşım ve adresler oldukça ulaşılması güç hale gelebilmektedir. Navigasyon kayıt işlemi ile alacağınız bu hizmet ile birlikte artık müşterileriniz veya ziyaretçileriniz size ulaşmak için adres yazmak zorunda kalmayacaklar. Arama kısmına navigasyon haritasına kayıt için kullanılan marka veya firma isminiz girildiğinde listelenirsiniz.

Hangi Navigasyon Cihazlarına Kayıt Olacaksınız

Türkiye pazarında %70 lik pay'a sahip olan Tomtom navigasyon cihazları ve aşağıda adı geçen diğer navigasyon cihazlarına kayıt olursunuz. İşletmeniz veya mekanınız navigasyon cihazlarında kayıt olmuş olduğunu kategori'nin altında yer alır. Tomtom navigasyonun dışındaki navigasyon harita firmaları şu şekildedir; Garmin, Next, Navitech, Goldmaster, Aselsan, Flyaudio, Necvox, Xetec, Kamosonic, Telefunken, GpsTurk, Daiichi, Navix, Avgo, iGO.

Hemen 149TL'den başlayan avantajlı fiyatlarımızla kayıt olun!

1, 3 veya 5 Yıl olarak size özel hazırlanmış haritalara kayıt paketlerimizden birini seçin. Dünya'nın önde gelen harita servisleri ve arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Giriş / Kayıt