Microsoft Bing Haritalara Kayıt | Haritalara Kayıt Servisi

Microsoft Bing Haritalara Kayıt

Bing Haritalara Kayıt Avantajları

Bing haritalara işletme eklemenizile birlikte gerek Windows tabanlı akıllı telefonlar, gerekse bilgisayar üzerinden yapılan arama sonuçlarında, bulunduğunuz konum ve lokasyona göre öncelikli listelenirsiniz. Böylelikle yakın çevrenizdeki sizi arayan kullanıcılara ulaşarak sizin ile etkileşime geçmelerini sağlarsınız. Arama motorlarının günden güne daha da özelleştirildiğini düşünürsek, şirketinizin Bing Haritalar üzerinde yer alması aynı zamanda satış potansiyelinizin artması anlamınada gelebilir.

Bing Haritalar ve Dünya Devi Microsoft

Microsoft ilk bilgisayar ile tanışmamızdan itibaren hayatımızda ve neredeyse bilgisayar ile eşdeğer anlamlara gelmekte. Microsoft arama motoru teknolojisi konusunda da en eskilerden biri olma hakkına sahip, teknolojinin gelişmesi ve rakiplerin ortaya çıkması ile hernekadar geride kalmış gibi görünse de, Microsoft arama motoru teknolojisini tamamen Bing üzerine yönlendirdi. Bing haritalara kayıt ile işletmeniz kolay bulunabilir ve sürekli gelişmeye devam eden yapısı ile Bing avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Hemen 149TL'den başlayan avantajlı fiyatlarımızla kayıt olun!

1, 3 veya 5 Yıl olarak size özel hazırlanmış haritalara kayıt paketlerimizden birini seçin. Dünya'nın önde gelen harita servisleri ve arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Giriş / Kayıt