Google Haritalara Yer Ekleme İşlemi | Haritalara Kayıt Servisi

Google Haritalara Yer Ekleme

Google haritalara yer ekleme Türkiye’de ve Dünya’da gün geçtikçe yaygınlaşan ve işletme sahipleri tarafından fayda görülen bir alandır. Google haritalara kayıt olmanız ile birlikte, işletmeniz haritalar üzerin de görüntülenir ve sizin veya sektörünüz ile ilgili arama yapan ihtiyaçları sahipleri tarafından farkedilirsiniz.

Haritalar üzerin de yer almak için herhangi bir ticari faliyetle uğraşmanız gerekmez, bir sanat atölyesi veya bir dernek olarakta kayıt yaptırabilirsiniz. Google haritalarına kayıt olmanız size potansiyel müşterilerinizin kolaylıkla ulaşmasını sağlar. Bu konuyu şu şekilde örneklendirebiliriz; Evini yeniden dekore etmek isteyen Leyla hanım öncelikli olarak oturma odasında ki mobilyaları değiştirerek işe koyulmak ister. Bulunduğu semtte veya ilde kendisine en yakın ulaşabileceği mobilyacıları internette arar. Google arama motoruna “Mobilyacı” yazan Leyla Hanım’ın karşına sonuçlar geldiğinde ilk sayfada ilk 3 sırada internet siteleri sonrasında ise haritalara kayıtlı mobilyacıların harita sonuçları çıkar. Aynı zamanda sayfa’nın hemen sağ tarafında harita üzerinde Ankara’da bulunan tüm haritalara kayıtlı mobilyacılar listelenir. (Sizde bu sonuçları canlı olarak kendi bilgisayarınızda gözlemlemek için tıklayınız.)Kendisine en yakında mobilyacıların adres bilgilerini not alan Leyla Hanım, ayrıca bu mobilyacıları haritalar üzerinde kendi profiline kayıt eder. Oturma odası’nın mobilyalarını haritalar üzerinden bulduğu mobilyacıların birinden satın alan Leyla Hanım bu ihtiyacını hızlı bir şekilde çözümlemiş olur. Aldığı hizmetten son derece memnun kalan Leyla Hanım birde harita kayıtları üzerindeki mobilyacının profiline 5 yıldızlı bir değerlendirme yaparak daha sonraki müşteriler için de referans olur.

Leyla hanımın evinin yeni dekorasyonu için aradığı mobilyacı, avizeci, perdeci, fayanscı veya tesisatçı sizin işletmeniz olabilir. Fakat Leyla Hanım veya onun gibi artık ihtiyaçlarını internetten araştıranlar için kayıt olmalısınız.

Google haritalara kayıt yaptırarak, bununla birlikte diğer kayıt hizmetlerimizden faydalanmak için hemen kayıt formunu doldurabilir, bize iletişim formumuzdan ulaşabilir veya 0 (850) 302 7687 no’lu telefonumuzdan mesai saatleri dahilinde bizden destek alabilirsiniz.

Giriş / Kayıt