Google Haritalara Konum Ekleme | Haritalara Kayıt Servisi

Google Haritalara Konum Ekleme

Google haritalara konum ekleme işlemi nasıl gerçekleşir?

Google Haritalara Konum Ekleme

Konumunuzu direkt olarak Google üzerinden göstermek ve sizleri ziyaret edecek olan müşteri ya da misafirlerinizin daha rahat adresi bulmalarını sağlamak ister misiniz? O halde kısa dönemdir aktif olan ve milyonlarca işletmecinin tercih ettiği Google haritalara konum ekleme hizmetinden faydalanın! Google tarafından sağlanan bu hizmet ile beraber artık harita üzerine konum eklemek ve navigasyon sistemleri üzerinden aktif olmak tamamen mümkün.

Nasıl Sahip Olacağız?

Tek yapmanız gereken şey ise gmail.com sitesi üzerinden ücretsiz açılabilen bir gmail uzantılı mail açtıktan sonra bizimle iletime geçmenizdir.  Bu sayede artık Google haritalara konum ekleme lüksüne siz de sahip olmuş olacaksınız. Araçta seyahat eden veya daha önce mekanınızın bulunduğu muhiti ziyaret etmemiş olan kişilerin, sizlerin mekanınızı kolayca bulması için rahatlıkla kullanabileceklerdir. Sadece mekanın adresi ile kalmıyor, aynı zamanda tüm kişisel bilgilerin söz konusu olduğu bölümden ise sizlerin paylaştığı şirket profillerine ulaşma durumu söz konusu olmaktadır. Bizler böylesi önemli bir hizmet anlayışını her geçen gün gelişen teknoloji ile birleştirmek adına siz değerli mekan sahiplerine bu tip anlayışları benimsetme taraftarıyız! Daha fazla gecikmeden sizler de Google haritalara konum ekleme hizmetinden faydalanın ve kendi mekanınızın sorunsuzca harita üzerinde aktif olmasına yardımcı olun. Bu sizi rakiplerinizden hep bir adım öteye taşıyacak olan bakış açısının en önemli dışa vurumlarından birisi olacaktır.

Geç Kalmayın

Artık teknolojinin bir mobil cihaza tamamen sığdığı dünyada yaşıyor iken hala siz teknolojiye ayak uydurmuyorsanız bu sizlerin ileriye yönelik bir adım atmasını engelleyen bir durumdur. Bu sebepten dolayı bir işletme ya da mekan sahiplerinin teknoloji ile iç içe olarak, müşterilerine veya ziyaretçilerine doğru hizmet anlayışını sunabilmeleri açısından “teknoloji” adı altında bir yaklaşım sergilemesini önermekteyiz. Geç kalmadan Google haritalara konum ekleme hizmetini tamamlayın ve sizler de bu aşamada sunulan farkı görün. Artık her türlü hizmet anlayışını tek bir tık ile sunmak ve bundan faydalanmak mümkündür. Geç kalmadan sunulan bu hizmeti sizler de sitenize veya navigasyon cihazlarına ekleyebilmek adına Google’nin fırsatlarından faydalanın. Unutmayın beklediğiniz o kısa süreler sizi rekabet koşusunda çok gerilerde bırakabilir.

Google haritalara kayıt yaptırarak, bununla birlikte diğer kayıt hizmetlerimizden faydalanmak için hemen kayıt formunu doldurabilir, bize iletişim formumuzdan ulaşabilir veya 0 (850) 302 7687 no’lu telefonumuzdan mesai saatleri dahilinde bizden destek alabilirsiniz.

Giriş / Kayıt