Cep Telefonu Haritalarına Kayıt | Haritalara Kayıt Servisi

Cep Telefonu Haritalarına Kayıt

Cep telefonu haritalarına kayıt olma

Haritalara Kayıt Servisiüzerinden yapacağınız başvuru ile tüm harita servislerine kaydınız gerçekleştirilirken, cep telefonu haritalarınada kayıt olmuş olursunuz. Böylelikle artık tamamı ile hayatımızın içerisinde yer alan akıllı telefonlardan yapılacak aramalar sonucunda işletmenizi arayan kişilere ve bulundukları konuma göre öncelikli olarak arama sonuçlarında yer alırsınız. Cep telefonu haritalara işletmenizi ekleme, işletmenize potansiyel müşterileriniz tarafından bulunma ve kolay ulaşılma avantajı sağlar..

Cep Telefonu Haritalarına Kayıt Olmanın Artsı Nedir?

Aklınıza ilk olarak zaten diğer servislere işletmemi kayıt ediyorum, o servislerde cep telefonlarında mevcut diyebilirsiniz. Tüm servisler aynı altyapıyı kullanmaz. Örneğin; iPhone üzerinde yer alan "Haritalar" uygulaması tamamen Apple tarafından geliştirilen ve kendi datasını kullanan bir harita servisidir. Cep telefonu haritalarına işletmenizi eklemeniz ile birlikte iPhone haritalarına ve diğer kendi altyapısını kullanan uygulamalarada kayıt olmuş olursunuz.

Hemen 149TL'den başlayan avantajlı fiyatlarımızla kayıt olun!

1, 3 veya 5 Yıl olarak size özel hazırlanmış haritalara kayıt paketlerimizden birini seçin. Dünya'nın önde gelen harita servisleri ve arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Giriş / Kayıt