Apple, iPhone, iPad Haritalara Kayıt | Haritalara Kayıt Servisi

Apple Haritalara Kayıt

Apple Haritalara Yer Kaydetme

Apple haritalara kayıt olmanız durumunda, Apple haritalar uygulaması aracılığı ile yapılan arama sonuçlarında listelenir ve sıralamalar da yükselirsiniz. Mevcutta kullanmış olduğumuz mobil cihazlar ve bilgisayarlar GPS sisteminin haricinde kullanmakta olduğumuz IP üzerinden konumumuzu bilmektedir. Böylelikle arama motorları veya harita servisleri üzerinden ihtiyaçlarımıza yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz aramalarda ihtiyaçlarımıza özel sonuçlar üretir. Apple haritalarına kayıt olmanızla beraber iPhone, iPad ve diğer iOS tabanlı cihazlar üzerinde bulunan uygulamadan aradığınızda bu hizmet devreye girerek mahallenizde, semtinizde yani kısacası çevrenizde bulunan kullanıcılara sizin işletmenizi öncelikli olarak gösterir.

Apple Haritaların Diğer Haritalardan Farkı

Temel anlamda mobil işletim sistemlerini Android ve iOS olarak tanımlayabiliriz. Pek tabi iOS işletim sistemli mobil cihazlarda Google Haritalar, Yandex Navigasyon uygulamaları kullanılabilse de Apple kendi harita alt yapısını kendi “Haritalar” uygulaması için geliştirmekte ve güncellemektedir. Apple haritalarına firma kaydı ile işyeriniz en doğru şekilde görüntülenerek müşterilerinizin adresinize en doğru ulaşmalarını sağlayacak rotaları planlar.

Hemen 149TL'den başlayan avantajlı fiyatlarımızla kayıt olun!

1, 3 veya 5 Yıl olarak size özel hazırlanmış haritalara kayıt paketlerimizden birini seçin. Dünya'nın önde gelen harita servisleri ve arama motorlarındaki yerinizi hemen alın.

Giriş / Kayıt